Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féklámpa javítás mennyibe kerül?

Féklámpa javítás mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Elromlott az egyik féklámpám. Gondolom több hiba is okozhatja ezt,de kb. mennyibe kerülhet megcsinálni?
2015. okt. 10. 09:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hol? Szakszervízben vagy Józsi'bá a fészerben?

Milyen márka és típus?

Időre kell?


Mellesleg azt sem tudod mi a gond,csak sejted.

2015. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak izzót kéne cserélni, de más kisebb hiba is lehet amit sajátkezüleg is meglehet javítani. Ha meg autóvillamossági szerelöhöz vinnéd szerintem 1-2 ezerböl kivan.
2015. okt. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egy szerelő ismerőshöz, tehát nem szakszervízbe. Nem értek hozzá,de szerintem sokat nem számít,hogy pl. Opel vagy Peugeot autó féklámpája szart be (amúgy utóbbi). Írtam is,hogy "gondolom több hiba is okozhatja ezt,de". Ezalatt arra gondoltam,hogy milyen lehetőségek vannak és min-max mennyibe kerülhet.

Én annyit tudok,hogy nem világít.

2015. okt. 10. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Ha otthon kiég egy izzó, ahhoz is villanyszerelőt hívsz?
2015. okt. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az otthon kiégő izzó és egy autó teljesen két különböző dolog. Autóba nem akarok belepiszkálni...
2015. okt. 10. 09:57
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt írtad az "egyik" tehát a többi müködik igy fék kapcsoló hiba kizárt! Marad az izzó, vezeték saru, nem kap netán testet, esetleg biztosíték. izzó vagy egy biztosíték pár szászból kivan, esetleg munka dij még oszt jó napot :))
2015. okt. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a másik világít, akkor valószínűleg a kapcsoló, a vezetékezés, az olvadóbiztosító jó. Szóval izzó.


Abba pedig nyugodtan belepiszkálhatsz. Az izzókészletben lesz hozzá izzó (várhatóan), ha írsz típust akár meg is mondhatjuk mennyire bonyolult vagy hogyan kell.

De akár szólhatsz valakinek az ismerősi körből is, kb. 15 perc, szóval egy kávéért kicseréli.

2015. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Izzót kellett cserélni.
2015. okt. 10. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:
micsoda meglepetés...
2015. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt úgy mondod, mintha más baja nem is lehetne...
2015. okt. 10. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!