Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Gyors...

Mi a véleményetek a Gyors Jogsi autósiskoláról?

Figyelt kérdés

Most szeretném letenni a jogosítványt és nem igazán tudom, hogy Budapesten melyik autósiskola lenne tényleg jó. Gyors, de még is jó oktatás.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2015. okt. 11. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy gyorsabb lenne az oktatás, mint a többi autós iskolában, vannak ugyanis időkorlátozások (28 óra elméleti oktatás), az meg tanulónként változhat, mikor éri el azt a szintet, hogy van értelme vizsgára jelentkezni.

A vizsgaidőpont sem iskolától függ, központi (NKH) hatáskör.

A név tehát szimpla reklám, marketing... ettől még lehet jó az iskola, de a lényeg, hogy az oktatóik milyenek.

A jogosítvány szerzésnél tudomásul kell venni, hogy az nem egy verseny, nem szabad eszetlenül sürgetni, vizsgázni csak akkor érdemes menni, ha annak sikerére reális is az esélye a tanulónak.

A sikertelen elméleti vizsga csak a pénzt viszi fölöslegesen, de a gyakorlaton nem lehet számtalanszor próbálkozni, s a második harmadik bukás után már joggal kezd stresszezni a vizsgázó (két vizsgabiztos, PÁV fenyegeti) - nem a gyorsaság a lényeg, hanem a megfelelő alapoktatás

2015. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nako ***** válasza:

Feltételezéseket leírni baromság, mert az biztos, hogy te nem ismered ezt az iskolát.


Hát nemtudom, én három hónapot vártam kresz után oktatóra egy "lassú állat" nevű suliban, de aztán is csak azt tudták odaköhögni, hogy majd egy hónap múlva. Ehhez képest itt öt hét alatt megoldották a forg.vizsgát is, mertugye mondani se kell átjelentkeztem. És lehetett volna gyorsabban is. A kreszre meg ottvan az online is, az gyors. Suli tette a dolgát, oktató normális volt, ennyi.

2016. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!