Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akadozik az ablaktörlő miért?

Jackson666 kérdése:

Akadozik az ablaktörlő miért?

Figyelt kérdés
Lecseréltem az ablaktörlő lapátokat mind a kettő új de kis.fokozatba akadozik legmagasabb fokozatba nem akad törléskor. Megnéztem a.lapátokat és mind a kettőn a gumi csík elvan hajolva az előzőek is ugyan ilyenek voltak de nemcsinalta lehet a szélvédő tapad valamilyen anyagtól ? Fujjam be a szélvédőt.wd.40 el meg.a.lapátokat.hohy jobban csússzon vagy mit tegyek ?mi lehet a probléma?
2015. okt. 12. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Csak mert nekem is pont ez a gondom és rohadtul idegel.
2015. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Opel corsa c 2001 es
2015. okt. 12. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egy tipikus opel betegség hogy megadja magát az ablaktörlő... Az ablaktörlő motorban van egy potméterhez hasonló cucc és ez érzékeli az ablaktörlő helyzetét. Ha az érintkező elkopik (legtöbbször letörik egy kis rész belőle) akkor szakaszosan fog működni. Én ezt a problémát úgy orvosoltam hogy szétszedtem, a szegecseget szétfúrtam, az érintkezőket kihajtottam és visszaszegecseltem. Azóta megfelelően működik :)
2015. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!