Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jó a gyorsulási motorokban?

Mi a jó a gyorsulási motorokban?

Figyelt kérdés
Én személy szerint a cruisereket kedvelem de kíváncsi vagyok hogy mi tetszik sok embernek a speed motorokban.
2015. okt. 12. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
az, hogy megy mint az állat.
2015. okt. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem gyorsaságinak szokták hivni? nekem zx6r van, azért jó mert gyors, nagy a teljesitménye, jó a hangja, jól néz ki, úttartás is qrvajó, jól belehet dönteni
2015. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szeretem, hogy húzok egy kövér gázt, és úgy gyorsul, hogy levegőt is alig kapok. Szeretem ezt az érzést. Meg a sebességet is. Nekem a cruier például pont nem tetszik, mert én motorozás közben nem szeretek bámészkodni, meg gurulgatni. Ha motorozok, akkor a motorozást akarom élvezni és ennyi. Egyéb esetekben autó.
2015. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
amíg te a sebességet addig más a te vesédet fogja szeretni.
2015. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szinte csak pályán használom, utcán nagyon keveset megyek. Az benne a király, hogy nagyon megdolgoztat fizikailag, 20 perc után omlik a víz rólam, végig pengeélen kell játszani a tapadással, mikozben az egekbe tolja fel az adrenalint. Ez egy nagyon intenzív élmény, amit még egy rally autóban sem érzek. Nagyon jó csapatot is hoz ossze a pályán ez a kozos szenvedély. Sokat hulyéskedunk, segítunk egymásnak, megosztjuk a tapasztalatainkat és minden alkalommal tanulunk valamit amitol gyorsabbak leszunk. Ez egy k..vajó hobby.
2015. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

ismerősöm városban halt meg, kijött elé egy kocsi, figyelmen kívül hagyva a stop táblát, az autós állította, hogy nem számított rá, mert állítólag jött mint az állat, viszont helyszínelők aztán a nyomokból és a károkból kiderítették, hogy kb 60-al haladt, de nagyon szerencsétlenül sikerült esnie... :(


nem kell nagy sebesség ahhoz, hogy ott maradj, elég ha szerencsétlenül esel! de ezt minden motoros tudja...

2015. okt. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az addig oké de magyarországon hogy tudjátok kihaszálni az utak sem olyanok meg semmi (ötöst kivéve) 6. nak pedig részvétem :(
2015. okt. 13. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:
az régen baj ha hobby. én endurózok, de egyszer kétszer meghajkurásztam néhány utcait. mocskosul gyorsulnak, de úgy hogy beszarsz. enduro az hozzá képest kutyafsz.egy soros 600as után az egyhengeres olyan mint a bicikli. meg mocskos feelinges. de igazából ez olyan mint a cigi. nem magyarázom még magamnak se hogy mi benne a jó. ráfüggsz, megszokod, ha nincs, akkor hiányolod. le lehet tenni, de akármikor visszaeshetsz.
2015. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!