Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervusztok! 2 méter vagyok...

Szervusztok! 2 méter vagyok és motorozni szeretnék. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, első motorom volna, 600-800 cm³ körül szeretnék. Anyagilag egy fél millióból szeretném kihozni, de mivel tudom hogy nagyon nehéz helyzetben vagyok az adottságaimmal és az elvárásaimmal így 800ezer-1millió forintig is elmennék, ha nagyon muszáj.


Külsőre a Ducati Monster vagy Cagiva Raptor és egyéb naked formák tetszenek, de ezeket nem a saját 195 centijére tervezte Galluzzi, hanem mediterrán méretű olasz vásárlókra.

Adja magát, hogy enduróra szálljak de azok sajnos nem tetszenek, nem tudok azonosulni a formavilágukkal...kivéve, ha valami ilyesmit ki lehet hozni belőlük: [link]


Ám ezzel a cafe átalakítással sajnos egyáltalán nem vagyok képben, nem tudom, hogy milyen motornál lehetséges, hogy mennyibe kerül, vagy hogy hogy intézendő. Bármilyen tanácsot szívesen várnék.


Köszönöm, hogy elolvastad ezt a hosszú kérdést, várom a segítségeteket!



2015. okt. 12. 21:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen egy másfélszer nagyobb Ducati Monstert szeretnék. A legfontosabb formavilágra az 1 db kerek lámpa és a naked váz. Melyik a legnagyobb motor ilyen vonásokkal, ebben az árkategóriában? Természetesen használt gépekről beszélek.
2015. okt. 12. 21:58
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a nakedbike tetszik akkor vegyél azt! Úgysem látja senki, hogy ki van a sisak mogott, te se csinálj ugyet belole.
2015. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csak azzal van a probléma, hogy úgy nézek ki rajta mint egy gorilla egy triciklin. Hosszabb távon nagyon kényelmetlen és baleset veszélyes ha nem illik alám a vas.
2015. okt. 13. 01:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel a motorossot...szerintem ők tudnak segíteni...csináltak már pár szép jószágot monsterből...
2015. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A monster sajnos nem jön szóba, olyan kicsi az alapanyag. Csak példának írtam, hogy látványra milyen motorok tetszenek.
2015. okt. 13. 10:59
 6/12 anonim ***** válasza:

En 188cm vagyok es 125-os sportmotorom van :)

Am. nezd meg 2005 utani aprilia pegaso 600 stradat/650 ie strada.Eleg nagy es nagyon jol nez ki, nem naked de kicsi lampa es plexi nelkul hasonlo :p

Nekem az lesz a kovetkezo gep

2015. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Túra endurokat keress pl honda africa twin, yamaha tenere, suzuki dl 650
2015. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Te bizony sajnos nem olvastad végig a kérdést )=
2015. okt. 16. 02:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Kosárlabdázz! :)
2015. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem porbálj ki egy párat.Legalább ráülni hogy melyik kényelmes.Honda Cb 600 hornet?Nagyon szép motor.Nagyobnak is tűnik mint a monster.
2015. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!