Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lenne egy olyan kérdésem Egy...

Lenne egy olyan kérdésem Egy 1998-as 1.3 benzines Skoda Felicia autómról, amit mai nap csinált?

Figyelt kérdés

Durván 3 hetet állt az autó.

Majd mai nap újra használtam, és kb 3 km-után amikor megálltam a pirosnál le állt az autó,próbáltam beindítani, tekerni nem tekert a motor mint ha az aksi teljesen lemerült volna úgy reagált, és nem indult be


Aztán be toltuk akkor be is indult kb 30-40 km-en keresztül aznap semmi baja nem volt, majd amikor haza értem, és állt az autó egy fél órát, aztán beindult megint, de ahogy elértem a boltig, ahogy indultam volna haza megint nem indult, és ugyan az a jelenet csak kattog, a motor tekerni se teker semmi, majd csak be tolásra indult megint.


Mi lehet a probléma?


2015. okt. 12. 22:22
 1/9 anonim válasza:

Ezt ezt csak a jóisten tudja.


Vagy esetleg az autószerelő. :)


Mikori az akkumulátor?

2015. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem tudom

2 hónapja vásároltam az autót

2015. okt. 12. 22:34
 3/9 anonim válasza:
Jaaaaaaa... :))))))))))
2015. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Zárlatos lehet az akksi.
2015. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vásárlás után kötelező cserék, mert soha nem bízunk idegen eladókban:

- olajok és szűrők

- vezérműszíj szett

- vízpumpa


illő cserélni:

- akksi

- AC pumpa

2015. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tothp ***** válasza:
Önindítón a kábel jól meg van húzva? Én jártam úgy jó akksival, hogy nem láthatóan, de laza volt a csavar. Igaz akkor minusz 12 fok volt.
2015. okt. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Aksin nem érintkeznek a saruk rendesen. Leveszed csiszpapír és visszateszed jól ráhúzod. Ha van múltiméter valakinek rámérsz. Ha 13 voltnál kevesebb van az aksinan érdemes odarakni tölteni így tél előtt jót tesz neki.

De ha nem úgy van mint szegény háznál akkor vegyél egy jóféle 55ah-s akksit és 5 évig nyugodtan vagy. Én már toltam be egyedül éjszaka hóesésben a feliciát akkor megfogadtam hogy ezen nem fruttiskodok. Szénkefét is nézd meg könnyű kiszedni az is elkopik 80e km után.

2015. okt. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de miért állt le a pirosnál? lefulladtál induláskor vagy magától állt le? mert az se éppen normális, hogy csak úgy leáll...
2015. okt. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Zárlatos az akksi, ahogy előttem már írták. Amikor nem indul, mérj feszültséget az akksin.

Amikor áll, a zárlat lemeríti, de amikor mész vele, a generátor tölt rajta valamennyit. Városban a nagyobb áramfogyasztás miatt nem tudott töltődni, gyenge lett a szikra és leállt a motor.

Ha az akksi jó, akkor az önindító zárlatos vagy szakadt.

2015. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!