Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik jobb? Te melyiket...

Melyik jobb? Te melyiket valasztanad? Mi a velemeny?

Figyelt kérdés

Auto csere elott allok de nem tudok donteni. Szerintetek melyik jobb es miert? Mindenkeppen dizelt szeretnek!

Opel astra f

Opel astra g

Opel vectra b

Opel vectra c

C vectrat lizingre vennem ha azt veszek..

Mindegyik nagyon tetszik es hasznaltqm is hosszabb ideig egy f astrat szoval sztm nagyon jo kocsi. De nagyon lent van mar sajnos. Fontos nekem a felszereltseg es a megjelenes is...

Szerintetek?

Varom valaszotokat!


2015. okt. 13. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezek kb mind ugyanaz a kaliber...vedd meg a leg fiatalabbat és leg jobban fel szereltet...sztem
2015. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezekkel nincs megjelenés, ezek átlag autók. A vectra nagyobb, csak ennyi a különbség köztük. Állapotra menj rá, ne évjáratra és km-re. Amelyik szép, megkímélt, jól egyben van, azt vedd meg.

Lízingre neked felesleges venned, az akkor jó, ha az autó pénzt is keres, vagyis megkeresi a lízing vagy hitel árát.

2015. okt. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mire kell neki? Meg ha nem munka eszközként használja hanem csak simán családi autónak akkor mivan? Nem csak a munkás kocsikat veszik lízingre...ha nincs elég pénz akkor kell a hitel sajnos akár megkeresi az autó a törlesztőt akár nem
2015. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ott írta h fontos a megjelenés...
2015. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha státuszszimbólumnak kell, vagy faroknagyobbításra akkor csakis Vectra C, bár ilyen szempontból ezzel sem jutsz messzire.

Én egy Astra G-t vennék, az F már nem fiatal és könnyen rohad.

Nézz Astra G coupe-t. 2.2 dízel motorral, na az kicsit máshogy néz már ki. Mégis szinte minden alkatrész ugyanaz, mint a sima G Astra-ban

2015. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 TheCruve ***** válasza:
Astra G Coupe vagy cabrio ;)
2015. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Fontos nekem a felszereltseg es a megjelenes is...

Szerintetek?"


Szerintem akkor nem ilyen ótvar,ezer éves opeleket kell keresni.Ezek közül max a c vectra az,amivel "meg lehet jelenni".....bár különleges azzal sem leszel!

2015. okt. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Ugy latom kar volt bele irni ezt a megjelenes dolgot. Nem igy ertettem mint ah gondoljatok. Megjelenes alatt azt ertem h nem egy rohadt karcos fapados auto. Es arra lettem volna meg kivancsi h egy f astra mennyire gazos mostansag mert ugy veszem eszre szo szerint lenezik az f astrasokat. Szerintem nincs igazatok mert egy c vectra joval komolyabb auto mint egy g astra. Azert is tetszik jobbban a vectra mert nagyon. Mindegyik szep auto. Nem farok hulyeseg miatt kell amjt irtatok. Annyira a latvanyra akarnak menni akk bmw-t meg a tarsat vennem. Undorodom a bmw-tol meg a tobbi ilyen autotol. Biztos jok de nekem semmikeppen se kene.

Ez a lizinges dolog szerintem mostansag nagyon nepszeru dolog. Sok csalados ember igy vesz autot. Es akkor mivan? Nem ertem mi ezzel a baj.

2015. okt. 13. 11:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont családos emberek nem lízingelnek, tehát rosszul tudod. Én sosem vettem hitelre vagy lízingre autót, mert nem akarok azért fizetni havi tízezreket, hogy újabb vagy nagyobb autóm legyen mint amit megengedhetek magamnak.
2015. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha van rá keret, akkor Vectra C 2.2 benzinnel, vagy 1.9 CDTI dízellel.
2015. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!