Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen erős egy Humme H1-nek...

Milyen erős egy Humme H1-nek a kasznia? Iskolai prezentációhoz kell

Figyelt kérdés

2015. okt. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
kaszniJa
2015. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kössünk bele már mindenbe, nyelvtan óra ftw. :D ( Nem elöző vagyok csak % azonos. )


[link]


Van benne pár info rola.

2015. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok.

Nem "mindenbe" kötök bele, de a t....-m tele van azzal, hogy rendre arra akarják használni ezt az oldalt, hogy értelmes kérdések helyett itt akarják másokkal megoldatni a házi feladataikat. Miközben arra nem képesek, hogy egy értelmes kérdést írjanak.

2015. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Erős, nagyon erős. De az nem prezentáció, hogy majd megmondod, hogy olvastad a gyakorin, hogy a Hummer kasztnija nagyon erős....
2015. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz, azt én is olvastam. De más oldalak nem írnak róla. Pl wikipédia...
2015. okt. 15. 06:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos erős, ha még oldal ablak is kibírja az oroszgíártású RPG találatot sokszor. ;)
2015. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Kaszni lényegében azonos. Az "üvegek" természetesen nem. DE belső felső felszerelés is ~80-90 azonos volt.

2015. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!