Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy ASV motorkódú Seat...

Leon 11 kérdése:

Van egy ASV motorkódú Seat leon 1.9 tdi 2000-es évjáratu. Milyen szűrők kellenek bele? Bosch-t szeretnék, cikszámot ha tudnátok írni azt megköszönném. Milyet ajánlotok? Üzemanyagszűrőnél fel ajánl fűthetőt is, pedig ezekhez elméletileg nincs.

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Beballagsz bármelyik üzletbe és a fenti motorkóddal mindenből a megfelelőt fogja adni az eladó.

Bosch elég jó. Én Alco-t használok AHF motorkóddal, teljesen beváltak

2015. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez idáig renben is van, csak több féle van Boch-t és Mann filtert néztem de többfélét is felajnál a bolt és az oldalak.

Üzemanyg szűrőnél felajánl fűtött és nem fűtött kivitelt.

Pedig ezekhez nincs fűtött, annyi a fűtés hogy vissza vezeti a melegebb gázolajat a szűrőbe tudtommal.

Olaj szűrőnél meg nem mindegy a hossza és ott is van több méret is.

Bardi Unix eladók a motorkód alapján mit adnak azt hagyjuk, volt hogy bementem tesoóm autójához szűrőért és nem volt jó a menet mérete.

2015. okt. 16. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hozzánemértőhöz mész akkor persze.

Én felhívom az alkatrészesemet, hogy AHF motorkódom van, mi kell és másnapra mindig a jó alkatrészt hozza

2015. okt. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A MANN szűrőket mondják a legjobbnak ár/érték arányban, de akármelyiket veszed(Bosch/MANN) jó lesz. A lényeg hogy egy ilyen korú autónál 10e km-enként érdemes cserélgetni őket nyállal együtt.
2015. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezek aztán roppant jó válaszok!

Hogy menj be a boltba, ezt magamtól is tudtam.

Milyen időközönként cseréljem, nem is kérdeztem.

Tulajdonképpen csak a kérdésemre nem kaptam meg a választ.

Üzemanyagszűrőből felajánl 8 ezertől 15 ezerig 3-at is Mannból. Bosch-ból 2-t és mi a különbség azt a bardinal sem tudják.

Előtte amik voltak autóim, mindbe magam vettem a szűrőket és maga is cseréltem.

Nem vagyok teljesen hülye, ki milyen tipust használ és melyik való bele?

Erre ballagja be a boltba köszönöm a sokatsegítő választ.

2015. okt. 16. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Puffoghatsz, de korrekt választ kaptál. Ha mégse értesz hozzá annyira mint gondolod, mi mást tehetnél, mint megkérdezed egy hozzáértőtől. Na ugye az nem itt lesz látatlanban. Bemész egy boltba, megrendeled a cuccokat, nem gáz ha bénázol, mert általában visszaveszik ha rosszat rendelsz és hoznak újat. Szépen lecseréled, dobozt elrakod/cikkszámot felírod, ízlés szerint és kész.


Egyébként most megnéztem, le van írva a méretezés pl a Bosch szőrűnél, pusztán meg kell nézni milyen van benne

2015. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!