Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Address 50 Way robogó...

Suzuki Address 50 Way robogó lefullad melegedés közben alapjáraton, hol keressem a hibát?

Figyelt kérdés
Hidegben melegben 1 max 2 rúgásra indul. Önindítóval is pillanatok alatt. Viszont amint "félig" bemelegszik és lekapcsol az automata szivató, lefullad. Onnantól beindítani szinte lehetetlen, meg kell várnom míg lehűl és akkor indul. Hiába adok magasabb alapjáratot neki akkor is. Ha húzom neki a gázt nincs baj megy is de megállok egy piros lámpánál és megáll. Amikor már rendesen bemelegszik (jó meleg a kipufogógáz) akkor már nem csinálja és ismét pöccre indul.

2015. okt. 15. 21:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Közben meglett a hiba! A karburátor alapjárati fúvókája el volt tömődve, és a súbertű el volt állítva. A súbertű 5 zégergyűrű beszúrásában nem középen hanem a 4 állásban volt ami kevesebb üzemanyag több levegőt eredményezett. a 3. középső állásba átrakva megszűnt a probléma.
2015. okt. 19. 11:16
 2/4 A kérdező kommentje:
Tévedtem a hiba még mindig fenn áll de legalább már füstöl is szóval a suberttűt visszaraktam az eredeti pozícióba.
2015. okt. 20. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Akartam javasolni a karburátor-t. Az alapjárati fúvóka ellenőrizve lett? Nincs eltömődve?
2015. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elnézést most olvasom a választ! :D
2015. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!