Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicsit nedves uton, ha kedvet...

Kicsit nedves uton, ha kedvet kapok egy kezifekes kanyarhoz, a rendorbacsik ha eszreveszik, mennyire buntethetnek meg?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Meglátszik hétvége van, előbb a körforgalomban tapadást tesztelni akaró, most meg ez. :D
2015. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
az attől függ....hogy hány autónak sikerült még közben neki menned,vagy hogy hány villanyoszlopot borítottál ki..
2015. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 veterán vas ***** válasza:
0%
Vegyél egy erősebb autót, hogy ne csak a "kicsit nedves út" hozza meg a kedvedet a kézifék rángatáshoz. :)
2015. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi forgalom, semmi villanyoszlop, csak ha szimplan kezifekkel veszek be egy kanyart.
2015. okt. 17. 23:34
 5/10 veterán vas ***** válasza:
34%
Próbáltad már kormányzással??? :D
2015. okt. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert a kéziféket rángatod az még nem drift!

Vegyél rendes kocsit ha állatkodni akarsz!

Minimum 150Le és 0,1Le/1kg arány és RWD.

Hogyha már ráérzel akkor jöhet a minimum 200-300Le, de kezdésnek 120-150 elég lesz, kisebb kasztni esetén 100is de 100 alá nem mennék az szenvedés.


sok gumi, sok benzin.

Zárt versenypálya(ez szabályos) vagy elhagyott közút ahol nem teszel másba kárt(bár ez szabálytalan).



Szánalmas amikor az 1,2es laposelemes lendkerekes hulladéknak rángatja a kézifékes esőben a homositás hülyegyerek....

2015. okt. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el.. 1.9 tdi 110 le.. Csak azert kerdeztem mert kanyarodtam be egy utvan nem lattam hogy jott volna barki is es rahuztam a kezit, es szembe pont rendorok jottek akik felreallitottak es azt mondtak hogy a kovetkezo ilyen egy csekk lesz. Es erre vagyok kivancsi h mennyi lehet egy ilyen buntetes, de orulok h senki nem bir normalisan valaszolni, csak h izmosabb autot vegyek amikor nem arrol van szo...
2015. okt. 18. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Rendőr válogatja. Volt hogy egy fóúton tilos volt megfordulni, viszont egy becsatlakozó alárendelt útról lehetett a főútra balra fordulni (mintha a főúton megfordultam volna). Nosza, rajta, szakad az eső, minden egy merő víz, bekanyarodtam az alárendelt útra (csak jobbra zöld volt), és még azzal a lendülettel vissza is akartam menni a balra kanyarodó sáv zöldjén, Y p*csölés helyett kézifékkel megoldva a megfordulást. A szembe jövő még elég messze volt. A zöldet nem sikerült elcsípni, viszont a szembe jövő egy rendőrkocsi volt, aki ugyan nem állt meg, de a saját sávjában úgy húzott el a zöldjén, hogy előtte kicsit rám húzta... a két tükör közé nem tettem volna be az ujjamat. Jelezte, hogy látta, és ő is tud hülye lenni, ha akar, intézkedni viszont zuhogó esőben akar a fene.
2015. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Komolyan ha a lottószámokat így tudnám előre... mi más mint tájdéji. :D
2015. okt. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TDI termeli a gázolajat és mégis BMWről álmodik a sok TDI tulaj!
2015. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!