Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lett a kocsinak?...

Mi baja lett a kocsinak? Leállt az út közepén

Figyelt kérdés

Mentem az úton, 2-tes, hármas, négyes, egy kis idő múlva csak rántott a kocsi és bedöglött... Ez maradt égve: [link]


Régi vezérszíjra gyanakszunk, de hogy az képes lenne-e megrántani a kasznit.. Most beindítani sem lehet, csak forgatja és teljesen más hangja van.


2015. okt. 18. 18:09
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és a kocsi Renault Megane 1996
2015. okt. 18. 18:11
 2/18 SándorÚr ***** válasza:
kifogyott a benzin?
2015. okt. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Fél tartály, és nem rántott volna
2015. okt. 18. 18:33
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy átugrott a vezérlés. Akkor nem fog beindulni nincs szinkronba a szelepnyitás a befecskendezéssel. Ez a jobbik eset. Ha elszakadt volna a szíj és tekerteted ott azért elég durva hangok lennének mert a dugó beleverne a szelepbe.
2015. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor csak átugrott, legalább jó hír. Gondolom hogy nem szakadt el mert akkor hallottam volna recsegést, csattogást meg minden szelep hajlítást.. :)


Reméljük az lesz. Van még valakinek valami ötlete esetleg? Cseréltem fagyállót és előtte a tulaj csak tiszta vizet használt, valaki azt is mondta hogy mivel most más lett a kenése és vízkövet stb anyagokat felszedte így a vízpumpa bemondta a szolgálatot és az blokkolt be. Szerintetek?

2015. okt. 18. 18:54
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem te csak egy átlagos kis troll vagy és próbálod itt oltani a jónépet hatalmas unalmadban, több-kevesebb sikerrel..
2015. okt. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"Gondolom hogy nem szakadt el mert akkor hallottam volna recsegést, csattogást meg minden szelep hajlítást.. :)"


Nem, nem hallod.


Dízel az autó? Mert a képen az izzítás jelzése látható szerintem.


A 8 szelepes motoroknál aránylag könnyen ellenőrizheted, hogy meg van-e a vezérszíj.

2015. okt. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
No meg akár az üzemanyag szivattyú is leállhatott...
2015. okt. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Üzemanyag szivattyú, látod erre nem is gondoltam... Tegnap egy kicsit mint ha nem kapott volna benzint, de lehet hogy a vezérszíj már akkor is majdnem átugrott, nem tudom..
2015. okt. 18. 23:08
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem dízel, 1.6e 8V benzin
2015. okt. 18. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!