Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leszakadt felfüggesztés...

Leszakadt felfüggesztés javítása kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

1.3-as Régi típusú Suzuki Swift Sedan.


Jobb hátsó kerék már szinte hozzá ér a sárhányóhoz, szét rohadt a felfüggesztés, szinte egy csavar tartja. Ezzel jó esetben a legközelebbi kasztni szerelőhöz lehet eljutni.


Érdekelne, hogy ez mennyibe fog fájni nekem.



2015. okt. 18. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor a felfüggesztés a szar vagy a kaszni? Ha kaszni akkor az szerintem lesz vagy 30 papír.
2015. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kasztni.
2015. okt. 18. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
a Kamaraerdei úton láttam félreállva egy szedant, szintén ilyen problémával..csak ezt a hibát javíttatni teljesen értelmetlen..az ezzel összefüggő hibák lakatolása, beállítása, lekezelése bizony százezer felett..barái áron..
2015. okt. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sokba lesz!de nyilvan nem érdemes már akkor szerelőhöz vinni amikoe még kisebb a baj,hanem meg kell várni míg minden kiszakad...úgy az igazi!!
2015. okt. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre!
2015. okt. 20. 21:31
 6/8 anonim ***** válasza:
laci. hány évig nem néztél az autódra az alapvető karbantartás miatt sem? ez nem 1 hete kezdődött?ez a te hanyagságod.
2015. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Chipmunk60 válasza:
Az a baj, ha már az egyik oldalon ennyire megbomlott az autó, hasonló állapotban lehet a többi földközeli része. Mivel az 1. válaszadó látott már ilyet, valószínű típushiba. Elgondolkodtató, hogy érdemes-e egyáltalán megkezdeni rá a költekezést, vagy másikat venni, ami egyben van..... /egy szétrohadt kasznit, már sose lehet tökéletesre megcsinálni/
2015. nov. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A futó művel vanvalami hiba
2015. nov. 4. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!