Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Bora 1.6 (2002)...

Dannyakiller315 kérdése:

Volkswagen Bora 1.6 (2002) padlóján miért áll a víz?

Figyelt kérdés
A Volkswagen Boránk csomagterében és az utastérben is áll a víz, ha esik az eső. A bal oldalon először a csomagtérben láttam vizet először, azt gondoltam, biztos a benne levő flakonból kifolyt a víz, de aztán legközelebb látszott, hogy nem ez a baj. Most is esik az eső, és szörnyülködve látom, hogy a vezető ülés alatt is vizes a padlószőnyeg. A hátsó ülés előtt két centi magasan áll a víz. Befeküdtem a csomagtérbe, elemlámpával világítottam végig a belső részeket, de nem látom, hol folyik be a víz. Ill az látszik, hogy a hátsó kerék belső ívénél alul vizesedik, valahonnan talán ott jön a víz be. Volt valakinek ilyen tapasztalata? Olyan, mintha a padló alulról ázna. De honnan????? Találtam a csomagtérben a felső peremen egy gumi dugót, mögötte vizes a fém. Az vajon hova vezetheti el a vizet, ami belefolyik? Segítsetek kérlek, ha tudtok!!! Nagyon köszi!

2015. okt. 19. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
nézd meg agy aknáról az alját lehet hog elvan rohadva és bemegy a viz
2015. okt. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos cabriót vettél
2015. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. Értem a poén, de sajnos ez nem cabrio. Zárt sedan
2015. dec. 9. 22:41
 4/6 anonim válasza:

Szia, ha még nem oldódott volna meg a probléma, nézd meg a szélvédő előtti vízelvezető lefolyóját, lehet hogy az van eldugulva (szennyeződés, rohadt falevél, stb.


Nekem ez volt a problémám (Vectra C), vízben állt a belsőtér jobb oldala.

2016. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy éppen hátul felülről lefelé haladva kellene valami víz elvezetési vagy szigetelési problémát keresni, ha már a csomagtartóban is áll a víz, lehet onnan folyik be az utastérbe is.
2016. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az első ajtókárpitokat le kell venni mert nekem mind2 oldalon az ajtópanelek alján folyt be a víz elöregedett a tömítés. A csomagtér nekem szintén vizes szerintem a zárhengeren keresztül folyik be a víz mert a boritás alól folyik ki amikor kinyitom
jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!