Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Renaultok kezdenek "magukra...

A Renaultok kezdenek "magukra találni"?

Figyelt kérdés

A tervezésre gondolok.

Nem tudom, talán új design tervezőket vettek fel?


Az újak nagyon jól néznek ki.Már a Fluance sem sikerült rosszul.

De, amin gyakran megakad a szemem, azaz új Clio.Eddig csak Seatoknál meg Alfáknál láttam ezt a különös kilincs megoldást.


Emellett, ami nagyon jól sikerült az a Talisman modell.

[link]

[link]


A régebbi Renaultok, például a kacsa fenekű Mégane II-es, szerintem nem sikerült túl jól, sem belül, sem kívül.

Eddig kifejezetten rondának tartottam a Renaultokat.


De, ezek az új modellek meggyőzőek.



2015. okt. 19. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Ezekkel az autókkal csak beálltak a sorba a többi közé.


Szerintem.

2015. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
A dizájn csak egy dolog. Próbálj ki egy Fluance-t, és rájössz, hogy gyakorlatilag ugyanolyanok, mint 10-15 éve.
2015. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Kinézetre nekem is nagyon tetszenek és elvileg most premiumabb autók gyártása a cél, de szerintem ezek az a teljesen új elektronikai eszközökkel, vezérlésekkel is sok baj lesz majd. Nem rossz autó a renault, de a motorokat jól meg kell nézni, mert pl. a 3-as lagunabol az 1.5 dci nagyon szeret elromlani, de választható pár igazán jó motor is hozzá.
2015. okt. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
A Reanault-k dizájnja ritkán volt unalmas vagy érdektelen, de a műszaki színvonaluk viszont gyakran volt kritikán aluli.
2015. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Eddig se a külsőségekkel volt a gond...
2015. okt. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

szerintem ugyanolyan szappantartó mint az összes többi márka mostani autója!

[link]

ez meg amit te linkeltél,gyakorlatilag az eleje mint az új passat,ha levesszük azt a renault jelet az elejéről!

2015. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Renault-nál mémet piacra dolgoznak minden téren, német minőségben, keményebb rugózással, az Opelnek oda is vertek.

Kivétel pont a Renault Fluence, ami egy átcímkézett Samsung SM3, és még otthon is megbukott pont a minőségével, vagyis annak hiányával. Bár kívülről tény dekoratív. Csak utastér olyan sorja gyűjtőhely, mint egy Opel motortér.

2015. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a Megane Sport tetszik :) Pedig utáljuk a Renault-ot, ezért van 3 is a családban... :D (Mert olcsó alkatrész).


De ezt tuti vennék:


[link]

2015. okt. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!