Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen golf 3 1.4 kuplung...

Volkswagen golf 3 1.4 kuplung illetve hengerfej cserére mire van szükség?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok felétek hogy lenne nekem egy 1.4 golf 3-as autóm kuplung cserét fogunk végrehajtani illetve a hengerfejet is le akarjuk szedni, ezekhez a műveletekhez külön külön milyen szerszámokra lenne szükség , mivel készüljek? Várom válaszotokat, előre is Köszönöm! :)
2015. okt. 23. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Villás kulcs, cső kulcs, nyomaték kulcs (az összerakáshoz).
2015. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na egy újabb MacGayver,aki még azt sem tudja milyen szerszámra lesz szüksége egy ilyen művelethez,nem hogy megcsinálja........szerintem jobban jársz,ha inkább hozzá se nyúlsz az autóhoz...mindenkinek jobb lesz....az ilyen meg ehhez hasonló "szerelések" ,amik azzal indulnak,hogy itt a gyakkrin kerdezgetnek utana ,már régen rosssz!!
2015. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tájékoztatlak ,hogy szerelő fogja csinálni hozzáértő ember de szerszámokat nekem kell össze szedni hiszen neki nincs. Kérem az ilyen okoskodó mindent tudó emberek ne is írjanak köszönöm.
2015. okt. 23. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
"Tájékoztatlak ,hogy szerelő fogja csinálni hozzáértő ember de szerszámokat nekem kell össze szedni hiszen neki nincs.".......hát ez aztán igazán nagy kaliberű "szakember" lehet.......és akkor még írod,hogy ilyen kommenteket ne........ez az egesz kerdes,főleg ezzel a "hozzáértő ember" dumával egy vicc..........valóban nagyon érthet hozzá,ha már ugyan szerelő létére egy darab szerszáma nincs,de még azt sem tudta megmondani mire van szüksége......
2015. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!