Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-as 2T-t szeretnék venni...

500-as 2T-t szeretnék venni apumnak lehetséges?

Figyelt kérdés
ez az álma már vagy 25 éve,hogy legyen neki egy 500as 2 ütemű egyhengeres motorja. CR500 vagy KX500 esetleg MX500 vagy YZ490 jöhet ugye szóba de nem találok sehol főleg normális áron nem.én 20 éves vagyok,én is szeretnék ilyet ez a kedvenc motorunk,ágyam fölött is egy hatalmas CR500 poszter van :) 2 éve dolgozok, már 600.000 megvan rá.többet nem adnék érte szivesen.igen tudom nagyon erős,de nekem is meg faternak is kx250 van,szóval tudunk motrozni :) valakinek ötlet?

2015. okt. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet azért találni. Mobile.de és egyebek. Ha lepukkant is, meg kell venni, mert kincset fog érni. Alkatrész van hozzá. Már most is úgy néznek rá, mint az ufóra...
2015. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár éve volt egy rendesen felújított cr500-asom, amit 350-ért vettem. A brutális jelzo nagyon stimmel rá. A cr250-r sem gyakori de nagyon érdemes kipróbálni, mert kétutemuek kozott fantasztikusnak számít az is.
2015. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gúglizd be, most is van egy eladó
2015. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!