Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon lehet az...

Magyarországon lehet az autóra ilyen rendszámot kérni? (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2015. okt. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Kérni lehet. Dekoros havertól, autósboltostól, Fényező Miskától kérhetsz. Lehet, hogy még ad is. Sőt, fel is szerelheted.

Közúton viszont nem használhatod ilyennel az autót. Sőt, közforgalom előtt megnyitott magánterületen sem, vagyis szombat este a teszkóparkolóba' nem lehet májerkodni a zegykilenc tédéji gófon a szmókencsárm rendszámmal. Ellenben otthon, a kertben nyugodtan lecserélheted a rendszámot erre és örülhetsz neki.

2015. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarok ilyet, csak azért érdekelt, mert mikor kint voltam Amerikába, csomó autón láttam ilyet, itthon meg még egyen sem. mondjuk ha jól melékszem, ott kint is csak kölcsönzött, meg a nagyon luxus kocsikon volt ilyen, máson nem.
2015. okt. 24. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amerikába megint más a helyzet mint idehaza. Ott is ugye egyedi engedély kell rá hogy ilyet használhassanak ami ige csak sok pénz, de akinek ilyen járgányra telik annak ez nem probléma véleményem szerint.

Másrészt Magyarországon is lehet igényelni egyedi feliratú rendszámot de megvan adva hány karakterből állhat stb... stb..

2015. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Én egyszer véletlenul hoztam ki egy dekor rendszámos kocsit a kereskedésbol ahol dolgoztam, amin a kereskedés neve volt felírva. A kutyát nem érdekelte.
2015. okt. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi rendszámra kérhetsz engedélyt, de az nem a képen lévőhöz hasonló, hanem csak 4-5betűs (értelmes)szó, plusz számkombinációból álló azonosító.

Miért nem látsz gyakran egyedi rendszámos járművet?

Közel félmillió forint az ára.

2015. okt. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"csak azért érdekelt, mert mikor kint voltam Amerikába, csomó autón láttam ilyet"


Nos amerikábaN (USA)nem minden állambaN kötelező az első rendszám (Mint ahogy a bukósisak sem a motorokra). AzokbaN az államokbaN lehet reklámot tenni az első rendszám helyére. Ha egy ilyen államban van regisztrálva az autó, akkor nem kell másutt sem feltenni az első rendszámot.

Itt láthatod melyik államban kötelező az első rendszám, a keleti részeken többnyire nem kötelező, ahová többnyire az európai turisták eljutnak.

[link]

2015. okt. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!