Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piroslámpán ritkán átmegyek...

Piroslámpán ritkán átmegyek estefele, felvehet valamit kamera?

Figyelt kérdés
Kereszteződésekben is ritká ezt teszem. Viszonylag sokat,sőt többet járok éjjel,mint nappal. Olyankor nem szívesen várja ki az ember a váltást. Senki nincs az utcán,stb akkor kinek fáj? Viszont a kérdés az,hogy térfigyelő ilyenkor ha van,büntethetnek érte visszanézve,vagy csak ha baleset van? Negativ kritikát nem kérek,mindíg körültekintően megyek át,ha így teszek-ami elég ritka.

2015. okt. 25. 13:53
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Létezik direkt piroson való áthaladást figyelő kamera, aminek a felvételei alapján büntethetnek. Plusz rendőr is lehet bárhol, bármikor. 50000Ft.
2015. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Viszont a kérdés az,hogy térfigyelő ilyenkor ha van,büntethetnek érte visszanézve"


Igen, kapsz érte egy egy 100-as csekket.

2015. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én velem is megesett életemben két alkalommal jártam így hogy a lámpa már sárga volt simán megbírtam volna állni nulla forgalomban de már piros volt amikor átmentem rajta, ezért ugye simán kaphattam volna a bírságot, pedig nem kaptam. Meg egyszer volt olyan hogy napközbe nem figyeltem úgy és sikerült belerohannom a pirosba, nem volt belőle baj pedig tudom hogy vagy 3 kamera figyeli azt a pontot de már eltelt azóta 3 év és semmi bírság. Legutóbb 3 hónapja kapcsolt le a rendőrautó mert nem égett az egyik féklámpám meg a helyzetjelzőm, visszanézték rendszerbe hogy miket követtem el, de semmit nem találtak még gyorshajtási bírságom sem volt ami szintén lehetett volna mert egyszer 50 helyett 55 km/h val szaladtam bele a trafiba. De azért légy óvatos ezzel mert könnyen lehet baj belőle sajnos. Egyik ismerősöm járt már így hogy nem állt meg a stop táblánál pontosabban nem állt meg nullára az autóval hanem csak lassított körbe nézett és ment is, és bizony 1 hét után 30 ezer forintos csekk vigyorgott a postaládájában, rendesen kép meg minden volt róla, és egy címet is adtak hogy melyik kapitányságon tud érdeklődni erről ha jogtalannak találja mert videó felvétel is van róla. Ő be is ment mutatták is neki a videót és mondták ott hogy örüljön hogy ennyivel megúszta.
2015. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

"Senki nincs az utcán,stb akkor kinek fáj?"


Pistikének, aki a '94 Honda Civicjével érkezik jobbról 140-el mert ő meg az 50-es táblára szarik. Barom.

2015. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%

"Pistikének, aki a '94 Honda Civicjével érkezik jobbról 140-el mert ő meg az 50-es táblára szarik. Barom."


Ennyi erővel STOP táblánál vagy elsőbbségadási táblánál is ott maradok a kereszteződésben, mert kitudja, lehet a másik jön 140-el.

2015. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ismerős kapott 50-es csekket piroson áthajtás miatt, pedig nem direktben ment át rajta, hanem a sárgán akarta, csak valszeg pont belecsúszott.
2015. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös! Arra akartam rávilágítani, hogy ha eljutott volna odáig, hogy ennyi erővel minek tartsuk be a Kreszt? Tök felesleges nem?
2015. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy volt és 100.000 Forintos csekket hoz a Jézuska! :)
2015. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dingodaj válasza:
14.50=nagy vagy sz☆rrà röhögtem magam. Yeeh.
2015. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!