Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nyílik ki magától a...

Miért nyílik ki magától a csomagtartó?

Figyelt kérdés
Bmw 320d touring, az üveges résszel van a baj, nem az ajtóval. Szerencsére csak akkor, ha a kocsi nyitva van, legalábbis eddig egyszer sem mentem arra ki, hogy éjszaka kinyílt. Van, hogy 5 perc alatt egyszer, van hogy kinyílás utan is folyamatosan kattog a zár, mintha valaki nyomkodná. Ja és ha émn akarom nyitni, csak a kulcson lévő gombbal nyílik, hátul a kis gombbal nem. Mit nézzek át?
2015. okt. 25. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A zár gombja egy rugó ellenében működik, ellenőrizni kell a rugót, nem tört-e el.
2015. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Focus kombim hasonlót produkál: az enyémben a gomb (pontosabban mikrokapcsoló) beázott és feladta. Kattant és felugrott a csomagtérajtó, mint amikor távirányítóról kinyitom. Bezárva a kocsit nem csinálta, de amikor a központi zárral kinyitottam, akkor már igen. Találomra csinálta, menet közben is, szóval csere.

Valami hasonló lehet a történet nálad is.

2015. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1

Értem, viszont akkor is nyitnia kéne a hagyományos gombbal, nem csal kulccsal, vagy az lehet külön probléma?

2

Ha neked van igazad akkor inkább leveszem a rendszerről, igazából soha nem volt még értelme, hogy nyílik az a rész :) gondolom ezzel nem vagyok egyedül..

Csak az ablaktörlőt meg kéne hagyni, szóval azt kell kitalálni, hogy hogy kell csak a zárat lelőni


Köszönöm a válaszokat

2015. okt. 25. 18:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress rá valamelyik BMWs fórumon, lehet hogy nem egyedi eset és akkor ott tudnak rá okosságot.
2015. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 - igen, én is így tettem. Először csere, másodszorra (másfél év elteltével) inkább csak lehúztam a csatlakozót.
2015. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fórumokon azt mondják kábel, vagy mikrokapcsoló, vagy az üvegen a gomb, meg ahogy 1 is írta, a rugó, de több kérdés van, mint válasz, meg mind más :) nálam, laikusként amúgy is kicsit szájbarágós a dolog :)


Szerintem szétkapom a gombot is meg a kapcsolót is, átnézem, stb, ha nem lesz jó akkor nem kap többet enni


Köszönöm

2015. okt. 25. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!