Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szilikagélt hol lehet kapni?

Szilikagélt hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Autómba szeretném rakni, reménykedve benne hátha használ valamit, hogy ne legyen álladóan tiszta pára belülről az autóm, mert nagyon idegesít. Obi-ban , Prakiterben néztem de nem volt , és segíteni se tudtak,hogy hol lenne érdemes próbálkoznom még a kereséssel..

2015. okt. 25. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te kérdezted a macskaalmot?
2015. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ehhez mit szólsz? Lehet utána kapni utántöltő tasakot.

2015. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Macskaalom is jó erre a célra?:O Levegőből megköti a nedvességet? Hát ez a 2. cucc ez elég drága..
2015. okt. 25. 21:59
 4/12 anonim ***** válasza:
VEszel egy sima páragyűjtőt- Auchanban filléred tétel.
2015. okt. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Valaki ma kérdezte a macskaalmot erre a céra, de nem vollt időm válaszolni.

Nem hiszek benne, bár amelyik összeáll a nedvességtől, és ezáltal egy darabként ki lehet dobni ahová végezte a kisdolgát, az szilikával működik, de csak kevés van benne, ezért nem hiszek benne.

Én egy 12V-os szivargyújtós fűtőventillátort vettem nehezebb időkre. Ha nagyon párásodik, télre ki szoktam a pollenszűrőt dobni, majd tavasszal teszek újat. (lehet az is már el van nálad tömödve)

2015. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az,hogy el van tömődve a pollenszűrő azt honnan tudhatom?

Egyébként ha rákapcsolom a fűtést, akkor el szokott tűnni a pára, engem csak az idegesít ha mondjuk állok 1-2 percet levegőztetés nélkül már egyből jön vissza..

2015. okt. 25. 22:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Na meg az,hogy áll lent a kocsim a parkolóban, és reggel az összes ablak tiszta pára..
2015. okt. 25. 22:44
 8/12 A kérdező kommentje:

Találtam egy cikket a szilikonos macskaalomról. Elvileg működik..


[link]

2015. okt. 25. 22:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát a pollenszüröt azt mondják hogy akkor kell cserélni, ha nem akar lemenni a pára. De én kb. tavasszal berakom, és azt létom hogy összel már nem annyira akarja lefújni a cuccot. A régi autókban amikor nem Volt pollenszürö, bekapcsoláskor azonnal le is fújta. Ilyenkor meg csak szuszog percekig, de alig fogy a pára.
2015. okt. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nah. Ma vettem tescoban szilikagéles macskaalmot , és 6 megtömött zokni formájában telepakoltam vele az autót. 2 ment a 2 első ülés alá , 2 a kalaptartó 2 oldalára , 1 a csomagtartóba , 1 pedig a csomagtér tálca alá , ahol a pótkerék van. Nem akarom elszólni (lehet ma annyira nem párás az idő) , de eddig szépen tartja magát az autó , az elmúlt 3 napban ilyenkor már csupa pára volt.. De kiváncsi leszek azért rá az elkövetkezendő 1 hétben , hogy hogy fog teljesíteni , illetve akkor mit fog produkálni , amikor megyek majd a kocsival.
2015. okt. 26. 21:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!