Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaszni átszereléshez kell...

Kaszni átszereléshez kell valamilyen engedély, illetve kb. mennyiért csinálnának meg egy ilyen műveletet?

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy már teljesen szét van rozsdásodva a kaszni, és hallottam, hogy szoktak olyat csinálni, hogy vesznek egy "donor" autót, aminek majdnemhogy tökéletes a karosszériája, és arról átszerelik azt. Az alváz, meg a motor, váltó stb. megmaradna, csak a kaszni lenne új.

Ford Ka-ról lenne szó.



2015. okt. 26. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A számozott részek is cserélődnek? Mert ha igen akkor kell engedély. És persze olyan minőségben kell megcsinálni,hogy ne bukjon a vizsgán.
2015. okt. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A motor meg az alvázszám megmaradna mindenképp. Nem tudom, máshol hol vannak még számozott részek, de akkor arra is figyelek majd, hogy megmaradjanak.
2015. okt. 26. 12:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ka-nak nincs külön alváza. Szóval ez így bukta
2015. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!