Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet fronthajtásos autóból...

Freedom94 kérdése:

Lehet fronthajtásos autóból összkerekest csinálni? (1 olyan autóról lenne szó amiből kiadtak fronthajtásost is meg összkerekeset is csak más más motorral)

Figyelt kérdés

2015. okt. 27. 08:32
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Minden megoldható, csak minél nagyobb átalakítások kellenek, annál drágább a mutatvány.


Ha összkerekest szeretnél, akkor inkább azt vedd meg.

2015. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Egyszer láttam abban a bontós musorban, hogy felraktak egy fogaskereket elore meg egyet hártra, osszekototték egy lánccal és már készen is volt.
2015. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel a padlólemez nem ugyanaz. Bár kivitelezhető, gyakorlatilag forgalomba nem tudod helyezni értelmesen. Érdemesebb cserélni összkerekesre.


Csak nem 4x4 Calibra turbo-t akarsz építeni?:)

2015. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán, csak össze kell hegeszteni egy hátsókerekes hátsó felével az első felét. Műszakin meg boríték.
2015. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan autó, amiből az elsőkerekes és az összkerekes padlólemeze nem egyforma. Abból picit problémásabb lesz az átalakítás.
2015. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy Audinál meg lehetne oldani, vagy más olyan autóban is ami volt 4x4-ben. De nem lesz egyszerű, és nem biztos hogy megéri majd az egész a kókányolást.
2015. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem 1 galantra gondoltam h. 4g63t összkerekesre alakítás :D... de sztem így kilőve ...
2015. okt. 27. 19:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!