Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a simson S51B motorkerékpár...

Ez a simson S51B motorkerékpár mennyit érhet urak? Jó állapotban van nem csörög minden müködik rajta, indexel mennyit érhet? Index nélkül?

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 28. 06:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Annyit ér,amennyit adnak érte.......az alja 30körül kezdődik!
2015. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát 50-ér nem adnám el,minden müködik rajta,indexes lett,szval szerintem jóval többet ér,oké hogy régi motor meg minden de azért na.
2015. okt. 28. 08:17
 3/22 homo ludensz ***** válasza:

A képet nézve látszik hogy újrafestették,viszont ha minden porcikája eredeti a gumik a feltett irányjelzők stb.

Aki csak motorozni akar annak is más értéket jelent meg a gyűjtőnek is.

2015. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem eredeti,ledes indexet kap valószinűleg,én vizsgázoknak ajánlom,én is most vizsgáztam(am) és szerintem 3 sebesség irányjelzök meg minden amit el lehet képzelni,duda nincs :D

Édesapámmal festettük újra,sok munkám van benne!

2015. okt. 28. 08:45
 5/22 Hondás Peti válasza:
Menj fel a hasznaltauto.hu -ra, és ott a többihez képest meg tudod nagyjából állapítani, hogy kb. mennyit érhet/mennyiért tudod eladni.
2015. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sajnos 50-nél többet nemigen adnának érte. Azok a Simsonok amik igazán drágák, közel(ebb) vannak a gyári állapothoz. Ezeknek a hétköznapi használós gépeknek nincsen áruk, csak használati értékük.
2015. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 joco5582 ***** válasza:

Sajnos csak használati értéke van, nem olyan patent állapotban van ez a motor. Ráadásul gondolom a dekni alatt 3 sebességes váltó van. A jofogáson nézd meg mennyiért mennek a hasonló motorok, és hirdetgetni kell.

De 70-100 ftos motor nem így néz ki és komolyabb dolgok vannak benne. Ezzel nem azt akarom mondani hogy a motor rossz. Csak szép fényezés, krómok, műszerek, és 4 sebis blokkal lehet komolyabb pénzért hirdetni ezeket

2015. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40 körül lehet ilyeneket venni. Ha te 50-ért nem adod, akkor nálad marad.
2015. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
mutatnál ilyen szépet?indexeset is? mivel ez indexes lett csak még képem nincs róla.még szerelőnél van!
2015. okt. 28. 12:46
 10/22 anonim ***** válasza:
Az index nem dob az áron szinte semmit, neked viszont pénzbe kerül felrakatni.
2015. okt. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!