Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő míg megérkezik a...

Mennyi idő míg megérkezik a jogosítvány?

Figyelt kérdés

Hétfőn intéztem el a papírokat.

Mennyi idő míg megjön?

Postán jön vagy személyesen érkezik meg?


2015. okt. 28. 07:38
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:

Ne kezdjétek már fél8kor. Majd meglesz, ne izgulj.


Személyesen megy, becsönget, ha nem vagytok otthon, akkor becsúszik az ajtó alatt, csinál ebédet mire hazaérsz az iskolából, kimossa az alsógatyáid és forró fürdővel vár.

2015. okt. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheCruve ***** válasza:
Több mint amennyi alatt elveszik :)
2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
általában 3 hét alatt megfog jönni nekem pont 3 hét volt
2015. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a gyikon valaha legtöbbet feltett kérdés. Amit fel lehet tenni pl az illetékes okmányirodának is. Amúgy 30 munkanap a határidő. Nekem anno 4 nap volt, de van akinek 3 hét.
2015. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt tudod nyomon követni, hogy áll az okmány: [link]


Én 19.-én voltam az okmányirodába, tegnap reggelig azt írta ki, hogy "a kérelem rögzítése megtörtént, feldolgozása folyamatban van", aztán tegnap reggel óta azt írja, hogy "a vezetői engedély kiállítása folyamatban van", remélem jövő héten jön már a postás :D

2015. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!