Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Cinquecento 900as 97-es...

Fiat Cinquecento 900as 97-es problema. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Az autoszerelom azt mondta hogy telen nyaron elindulaskor mindig melegitsem az autot par percig hogy melegedjen a motorban az olaj.Mostanaban azonban erdekes dolgot muvel az autom motorja.Elindulaskor rendesen elindul de eltelik egy 15mp es mintha feljebb menne a fordulat,utana visszaall,utana megint felmegy,visszaall.Majd egy ido utan ezeket befejezi.Egyik nap elindultam vele mar fel volt melegitve es menet kozben kezdte ezt el velem jatszani amit csak kicsit lehetett erezni,nem rangatott de erezheto volt.Piros lampanal meg 1szer nagyobb gazt kellett adnom amikor zoldre valtott a lampa mert kulonben lefulladtam volna.Mi lehet ez?Alapjarati motor,gyujtas problema,gyertya? Igy is van egy kis szelephangja ami ritkabban elojon de az nem kotheto ide,az a korral jar.Nem tudom.Velemenyek,tapasztalat valakinek?
2015. okt. 28. 21:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Es most volt 1honapja olajcserem,szurocserem.Olajat a karburatornal minimalisan nyomja de ez se lehet ok hogy hulyen viselkedjen a motor,megcsinaltatom most azt is.
2015. okt. 28. 21:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Első körben az alapjárati motort kellene kitisztítani, vagy cserélni, az szokott ilyen problémákat okozni. Karburátor ezen már nincs, ez már injektoros!
2015. okt. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fojtószelepet, szenzorokat, elektromos csatlakozókat és testelési pontokat meg kell tisztítani.
2015. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat!Atnezettetem aztan leirom hogy mi volt a kanya.
2015. okt. 29. 16:56
 5/7 A kérdező kommentje:
A problema megoldasa az hogy hidegebb idoben egy 4-5percet kell jaratni az autot az automata szivato bealljon es az olaj felmelegedjen.Az automata szivato miatt ugralgat az alapjarat mert meg hideg a motor.Ezeket mondta a szerelo.
2015. nov. 7. 21:16
 6/7 A kérdező kommentje:
Az olaj pedig a szelepfedelnel fojt es a kipufogo leomloknel ugyhogy mind a ket tomitest mar megrendeltem turheto aron (4500ftert),es jovo heten beszerelik oket.Ugyhogy fel van ujitva a motorom.Szuper:)
2015. nov. 7. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Karburátoros Cinque? Ejha, akkor neked bármit be tud magyarázni a szerelő... egyébként nem kell 4-5 percig járatni, ha minden rendben van. Gyanítom hogy nem tudta megoldani a problémát, de mivel 4-5 perc járatás után már elfogadhatóan üzemel a motor így inkább magyarázatot volt kénytelen kitalálni.
2015. nov. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!