Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VOLKSWAGEN PASSAT Syncro 2.8...

VOLKSWAGEN PASSAT Syncro 2.8 V6 vagy MAZDA 6 Sport 2.3 GT? Melyiket és miért?

Figyelt kérdés
fonfos a vezetési élmény, melyik az élvezhetőbb autó? megbkzhatosàg fogyasztàs stb

2015. okt. 29. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
passat. vr6 gyönyörű hangal, és összkerék.
2015. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
A Passat mindenhogy agyonveri, a mazda 6 meg amúgy sem egy túl jó kocsi.
2015. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én erre gondoltam. [link]


de a vr6-ot is néztem csak attol azért félek mert màr igen öregecskék.

2015. okt. 29. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha a szempont a vezetési élmény akkor a Mazda 6.Vezetési élményhez egy jó futómű éz egy jó direkt kormányzás kell.Aztán jön a motorerő!A passat nagy,kényelmes,túlszervózott és kényelmes futóműve van.Ha számít a vezetési élmén akkor én más felé nézegetnék.Pl:Bmw 323i 325i 328i,Alfa 156 2.5 v6,Accord 2.4i,Seat leon 1.8t,Volvo S60 2,4t 2,3t t5,Mondeo v6.Ezek sem sport kocsik de jobb a vezetési élményük.Azért írtam ezeket mert írásod alapján 4-5 ajtós középkategóriás kocsikat keresgélsz.
2015. okt. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Húha, igen szép a Passat. Csak annyi, hogy ebben nem a régi VR6 motor van már, hanem sima nagy hengerszögű V6. Ami egyáltalán nem baj, sőt. Minden bizonnyal jóval kevesebbért is megkapod ezt az autót, mert mindenki menekül az ekkora benzinesektől, szóval lehet alkudni.
2015. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ebben is szimpla hengerfejes 6 hengeres van, csak egy picivel megnott a hengerszoge 15fokra, de ez is tuti. Ehez képest a mazda se hal se hús.
2015. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!