Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek dízel autója van nem...

Akinek dízel autója van nem zavarja, hogy ennyire csörög, zörög?

Figyelt kérdés
Szóval titeket nem idegesít, hogy minden nap ezt kell hallgatni és ilyenbe beszállni? Nekem nagyon zavaró az állandó zaj.
2015. okt. 30. 23:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Vegyél normális autót, akkor nem hallod bent. A kintiek meg nem érdekelnek.

Mondjuk lehúzott ablaknál kicsit zavar, de pótol a 4.9-es fogyasztás, a V8-asom 10 literesével szemben. (és a 10 a legalja)

2015. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
akarom mondani kárpótol
2015. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Normálisabb autóba tényleg nem hallatszik be sok minden :)
2015. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
3%
A legujabb dizelekben is alapjaraton picit rezeg vibral a karpit, konyoklo, stb. Na ez amiert inkabb tankolok 12litert!
2015. okt. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság, hogy nem csak, hogy zavarna ha dízelem lenne, hanem még lámpánál is zavar, mert olyan selymesen jár a kocsim, hogy néha még a szomszéd dízel autóból is átjön a vibráció, főleg ha fal van valahol, ami visszaveri a rezonanciát...

Nem beszélve a zajszennyezettségről, ami behallatszik az autómba is.

Talán engem jobban idegesít, mint az ilyen autók tulaját.


De még az én v6-os benzinesemben is van egy nagyon pici rezonancia a kormányon lehet érezni.

De még v8-on is van rezonancia, ott szinte csak a kormányon lehet érezni, v12-nél pedig már ott se, az nagyon selymes.

2015. okt. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Engem annyira zavart a Dízel autó hangja, hogy vettem helyette egy vitorlás hajót.

Így a motor hangja nem zavar, mert nincs, de a kátyús utak miatti rázkódásokat sem érzem és füst szagot sem érzek.

2015. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Az én "kedvenc" összeállításom a kabrió diesel motorral.
2015. okt. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

5# én írtam előtted. Igen ezt már meg se merem említeni, mert jön a sok tdi tulaj. Nyár van jóidő sibedá maxra kinyitva(még ilyenkor is sokszor kinyitom a digitális fűtésvezérlő majd tudja a dolgát) és akkor mikor városi dugóban utolérsz egy dízelt csukhatod be...

Legalább a Klima AUC -s és autómatán átkapcsol belsőkeringetésre, ha kint bűz van :)



Kabriom sose volt, mert akorinkább felülök a motoromra de gondolom kabrióból még élvezetesebb egy dízel mögött!

2015. okt. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Normális autóban semmi hátránya nincs. Sorhat dízel kegyetlen selymesen jár, nem érezni semmit belőle. Hangja meg nem hallatszik be zavaróan, maximum padlógáznál lehet egy kis mormogást hallani, de koránt sem zavaró.


Ablakot lehúzkodni meg minek.

2015. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8# Nem is rossz ötlet, fel lehetne vetni a gyártóknál hogy bizonyos koncentráció felett amikor a klíma átátll, zárja az ablakokat.:)
2015. okt. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!