Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 160 cm-rel mennyire érne le a...

160 cm-rel mennyire érne le a lábam egy 50-es enduroról? 14 éves vagyok, most tettem le a jogsit és gondolkodom, hogy milyen motort vegyek. Amiket eddig nézegettem: Motorhispania Furia, Derbi Senda, Generic Tigger stb.

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 23:27
 1/2 anonim válasza:
Szia. Énis ugyanebben az cipőben jártam előző évben:). Ha teljesen kezdő vagy érdemes egy enduro simsonnal kezdened( otthon egy kis tuningolással az is jó lesz ) én egy aprilia sx 50 -,el kezdtem mivel abba is ugyan az az AM6-os blokk van mint a derbi Senda 99' es utáni évjáratban azt is teljesen jó kezdő motornak tartom . Nemtudom , hogy milyen ár kategóriában nézegetesz motorokat mert derbi Senda van 250.000 , 300.000ft között is. Én még a japán motorokat is jónak tartom Pl: Yamaha dt 50. De én inkább derbi Senda , aprilia sx 50 , vagy még ha az interneten kifogsz egy jó állapotú robogót (aprilia sr 50) azokat lehet tuningolni mert saját tapasztalatból mondom ezeknek a motoroknak az erejét megfogod unni 1év alatt .
2015. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 14 évesen ne unjon meg egy 50est egy év alatt.


Nos, nem fog róla leérni a lábad, max lábujjhegyen, az meg nem elég. Viszont ha a motor hátsó rugóján lehet állítani, akkor le lehet engedni a fenekét. Amúgy pl Sendából van vagy 5-6 féle, szóval az alegegyszerűbb, ha elmész megnézni párat és ráülsz.

2015. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!