Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények Aprilla RX 50?

Vélemények Aprilla RX 50?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 11:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem rossz motor, nekem volt, de nem éri meg az árát. Ha újabbat veszel (nekem 2008-as volt), megy mint az állat a méretéhez képest, de csúnyán éreztem magam, amikor egy haverom a 120 ezerből átalakított 70/4-es Simsonjával lehagyott, az én motorom meg majdnem négyszer annyiba fájt.


Szerintem inkább szerezz A1, vagy még jobb esetben A2 jogsit, mert 4-500 ezerért már kapsz egy Ducati Monster 600-at, ami szerintem mondanom sem kell, hogy nem egy kategóriában játszik ezzel az Apriliával, pedig nem sokkal drágább. Addig meg vegyél olcsóbban ötvenest ha nagyon kell. Ha tudsz szerelni, Simson nagyon jó tud lenni (ha nem egy szarrá hajtott roncsot veszel), ha nem tudsz, akkor van egy motor, ami gyakorlatilag egy átcímkézett, olcsóbb Aprilia RX 50 - úgy hívják, hogy Derbi Senda.

2015. okt. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!