Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől nehéz a kormányzás?

Fülöp Herceg kérdése:

Mitől nehéz a kormányzás?

Figyelt kérdés
Van egy fiat bravam egy kicsit elfolyt a szervó olaj de újra feltöltöttem egy hete és még mindig nagyon nehéz a kormányzás ez mitől lehet mit lehet csinálni?

2015. okt. 31. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Elfolyt az olaj... mi volt az ok, megjavítottad?

Most, hogy van benne elegendő olaj (van?), működik is a szervó?

Látatlanul azt mondom, azért nehéz a kormányzás, mert a szervó nem működik, nincs rásegítés.

2015. okt. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kb 2 hónapja volt műszakiztatva akkor már észre vettem hogy kicsit folyik de nem volt vészes most lett gond most megint feltőlltötem kicsit jobb lett de még mindig nagyon nehéz.

És mit tudok csinálni ha nincs rásegítés?

2015. okt. 31. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Leginkább azt tudod csinálni, hogy elviszed szervizbe az autót.

Szervó nélkül is kormányozható az autó, de sokkal nagyobb fizikai erőt kíván, de mivel a biztonságot elvileg nem veszélyezteti, a műszaki vizsgán előfordul, hogy rá sem néznek.

A javítása viszont nem egy hozzáértés nélkül is kivitelezhető, otthoni fabrikálós akció.

Az olaj elszökése arra utal, hogy valamelyik tömítés rossz, hiába működik a szivattyú, nem tud megfelelő nyomást előállítani. (ez persze csak tipp, biztosabbat a szervizben tudnak mondani)

2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm igazán
2015. okt. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!