Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezen régi autók közül melyik...

Ezen régi autók közül melyik a legbiztonságosabb?

Figyelt kérdés

Nem olyan válaszokat kérek ,hogy "há ezek régiek" mert nem fogok smartot venni és nem a biztonság a fő.

Csupán érdekel.

Aki választ akar adni kérem normális választ írjon! köszönöm!


-Wartburg 353 ,1.3


-Fiat cinquecento 1.1


- Lada Samara


- Lada 2106


- Fiat tipo vagy Fiat uno



2015. okt. 31. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a felsorolt kategóriák közül az orosz vasra esküszöm. Nekem egy Samara bizalmat ad, 15 évet hajtottam, jól megvoltunk. Ha kifogsz egy viszonylag egyben lévő példányt ne engedd el... ez igaz a kései Ladákra is, 2106 sem elvetendő. A kettő közt annyi a különbség, hogy az adott EGYEDI példány mennyire van széthajtva... de én mindenképp Ladát vennék. Fiat felejtős, szétesik alattad. Wartburg szép (az eredeti 353-as), de az se bizalomgerjesztő kocsi. Szóval Lada. Szerintem. :)
2015. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
80%

Hát ha csak azt nézzük, hogy mennyire masszív a kasztni, akkor a Wartburg, de ha emellett a korszerűség és a presztízs is számít, akkor viszont a Fiat Tipo.

A Ladák messze nem olyan jók biztonság terén, mint akár egy kis Uno.

2015. okt. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Wartburg mint masszív kasztni...


Nekem még volt ilyen romom, hát az minden csak nem masszív, menet közben széthullott rosszabb úton, olyan mint egy konzervdoboz, azzal ütközni.. Meg lehet javítani az út szélén, mert nagyon egyszerű egy szerkezet, de a passzív biztonsága a nullához tart. Én a Varnyút tenném a legutolsó helyre.

2015. nov. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából amikből választanék:

Wartburg 353 : Imádom a kettő ütemű motort azért mert egyszerű és jól tuningolható a kasztnija meg nagy hodály és ilyen hajó jut az eszembe róla :D


Fiat tipo: Formája tetszik és azért mennek 1.6-osak.


Lada Samara: Elnyűhetetlen orosz csoda és hihetetlenül strapabíró 1.5 75 lovas erőforrás.


Ezek a választékok.

2015. nov. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!