Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 99 1. 0 hidegben...

Cashis kérdése:

Suzuki swift 99 1. 0 hidegben injektor probléma?

Figyelt kérdés

A probléma hogy hidegben párás időben nem fecskendez benzint az injektor ezért tehát be sem indul csak féktisztitoval sokadszorra akkor is csak nehezen. Az injektorral nem lehet baj mert fél éve lett cserélve bosch új injektorra.

Az én gondolatom az hogy a pára miatt vagy a hideg idő miatt az ecu nem küld jelet az inkektornak. Vagy esetleg kábel probléma bár sokat nem látni belőle.

Benzinpumpa jó szűrő pár hónapos

Vélemények?


2015. nov. 1. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Üdv!

Hasonló hibàval küzdök, csak én egy Fiattal.Eddig amiket nekem javasoltak és nagy részében ki is próbáltam:

-benzinnyomàs mérés (mert attól hogy megy a pumpa, korántsem biztos hogy eleget szàllit)

-injektor fej tisztítás (ultrahangost favorizáljàk, de a nitrohigitós vagy etanolos kezelés is hatàsos)

-motor hőmérséklet jeladó (ez a szivosor környékén keresendő, a hűtőfolyadék hőmérsékletet figyeli. Ha roszz akkor vagy túl dús vagy szegény keveréket nyom az injektor.Lambdaszondàt hidegindításànàl elvileg nem figyeli az ecu. Természetesen az összes csatlakozó tisztaságàt illik leellenorizni mert bàrmelyik bezavarhat az ecu-nak.Kb.ezeket ajánlották nekem.

Bár nàlam még mindig fenn àll a hiba , (màr nem költök rà egyenlőre) te azért nézd meg ezeket! Hàtha a Suzuki nem olyan makrancos mint a Fityó . ;)

2015. nov. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!