Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ebayről rendelhető xenon...

Az ebayről rendelhető xenon szettek azon kívül, h nem legálisak, még működnek?

Figyelt kérdés

Sokat utazom este, jól jönne egy kis plusz fény a távolsági lámpába, ezekkel a H7-es foglalatot át lehet konvertálni, hogy xenon izzók menjenek bele?

Ezt néztem ki: [link]



2015. nov. 2. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
A linkben csak 2 kóró izzóról van szo,ami magában sosem fog működni,movel kell hozzájuk trafó is....amúgy biztosan rendkívül minőségi egy valami lehet hogy egy pár kerül 9 dollárba......a jobb fajta izzóknak darabja indul 10-12ezer forint körül....még annyi,hogy távolsági fénynek nem szoktunk xenont használni!
2015. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"hogy távolsági fénynek nem szoktunk xenont használni!"


Én úgy tudtam hogy a gyáriaknál pár éve igen. Csak az ilyen utólag belebarkácsolható szetteknél nem megoldott. Mondjuk nekem a 15 éves vasamban tényleg csak a tompitott xenonos.

2015. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A bixenon az megint más.....de ilyen utólag beépíthető szetteknél a tompított a szenyor,a másik "normál" izzó!Bár ezekből is (utólag beépíthető)van biszenyor...
2015. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor mondjuk egy ilyet kittel?

[link]


Van elméleti bixenon is

[link]

2015. nov. 2. 15:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Amit most linkeltel az már ok!Trafóval mindennel....a biszenyor teljesen felesleges.....es ezek amugy tenyleg nagyon made in china....szóval sokat ne várj tőlük!
2015. nov. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak kíváncsi vagyok. Gondolkodtam még ezen is:

[link]


Ehhez nem kéne semmilyen átalakító és ahogy nézegettem nem is rossz.

2015. nov. 2. 15:26
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2015. nov. 2. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Távolságiba is jó a xenon, 15 mp alatt használható fényerőre melegszik, melegen pedig azonnal jön a nagy fény (2 éve használom).

Nem szoktam javasolni az 55 wattost, de távolságiba az jobb, gyorsabban melegszik.

Amiket linkeltél, azokat felejtsd el, ezek nagyon gagyik (az aktuális áruktól függetlenül 4-5 ezres kategória), egy jobb készlet 8-10 ezer ft, én pl más eladóktól rendeltem a csöveket és a trafókat, attól függően, hogy hol volt jóféle jó áron.

2015. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a ledet felejtsd el, jók ezek, de csak féklámpának... Tehát kb 500 lument tudnak, legjobb esetben. Egy komolyabb ledes készlet 15 ezer fölött kezdődik, és még abban sem bíznék feltétel nélkül, hogy eléri a xenon fényerejét.
2015. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!