Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet a motoromnak ha...

Mi baja lehet a motoromnak ha egykerekezek vele? (50ccm, supermoto, )

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok hogy elesek széttörnek az idomok,nem szabályos közúton és megbüntethet a rendőr hanem hogy a motornak milyen baja lehet.
2015. nov. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában az első teleszkóp szokta megadni magát egy idő után amíg gyakorolgatsz vele. Ha már elég jól megy, úgymond könnyedén, akkor szinte semmi baja nem lesz az egykerekezéstől.
2015. nov. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt no comment.

Másrészt kuplung, lánc, első teló.

Ja és ha elesel széttörnek az idomok és megbüntet a rendőr mert nem szabályos közúton.

2015. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lupara ***** válasza:
Kuplung,teleszkóp,kormánycsapágy,lánchajtás,kerékfelnik előbb tönkremennek.Ha mindennap csinálod,rövid idő alatt.
2015. nov. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is aprilia sx 50 supermotom van és bárhogy próbálom , nekem nem áll fel egykerékre , de ezek az 50-es motorok nem erre vannak kitalálva , inkább építs egy stunt robogót amin gyakorolhatsz en is azt teszem :DD
2015. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dfhdfhrdhrtjhtj válasza:

#4 nekem egy 50es dt-m van, és siman kiall kerora, én is most kezdem a tanulgatast.


probald ugy hogy a lassan gurulsz(szinte majdnem megallsz) felprgeted a motort és kicsit meghuzod a kormanyt


és ha mar kiall az eleje, egyből taposs a hatsofekre, és probald utana fokozatosan egyre erosebben huzni

2015. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. nov. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!