Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az Opel...

Mi a véleményetek az Opel Vectra A ról?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok, hibák, szerelhetőség, alkatrészellátàs/àr, fogyasztás, megbízhatóság stb.

2015. nov. 2. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Egy minmum 20 eves autorol beszelunk. Az altalad felsorolt tulajdonsagok kozul talan a szerelhetoseg igaz ra, a tobbit (megbizhatosag, fogyasztas) felejtsd el. Tipikus 'hulyegyerek-auto' volt, az itthoni hasznalt peldanyok lerugott, szethajtott bontoszokevenyek.


20eves autonal nem markat meg tipust nezunk, hanem allapotot. Csak kivancsisagbol, mennyiert aruljak, 300e?

2015. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
160e ft. Nekem csak tanuló/gyakorló autónak kellene most vizsgáztam, 2017 ig van rajta műszaki most lett felújjitva vizsgára úgygondolom hogy igy nemlehet rossz, vagy mégis?
2015. nov. 3. 03:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
160 ezerert 'autot' nem kapsz, csak olyat, ami meg epp ki tud gurulni az elado kertkapujan. Ha kozlekedni akarsz vele, ennek kb. a duplajaval keszulj az elso szerviznel, ami nagyon, de nagyon hamar el fog jonni. Megbizhato, ismeros, a tipust ismero (!) szerelo nelkul meg ne vedd.
2015. nov. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha autót akarnál venni, azt az "AUTÓ" kategóriában kérdeznéd. Nem?
2015. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon öreg autó.
2015. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autók lennének, viszont a rozsda egyszerűen megöli az összeset. Ha nem lenne olyan rozsdás az összes, akkor még ma is sok A Vectra futna az utakon, így kihalt szinte az összes már. Szóval én nem ajánlom, szerintem nincs rozsdamentes A Vectra az országban.
2015. nov. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én egy A Vectrát hajtok és imádom! Gombokból fenntartható, én 7 ezrenként cserélek olajat. A kasztni szeret rohadni, de ha rendben van akkor nincs vele gond. :) Tágas, kényelmes autó. Kifejezetten tetszik a 8 szelepes motorok (nekem 1.8 van) nyomatékos hangolása, ez mellé iszonyat hosszú váltó tartozik. Városban 4. fölé nem kell kapcsolni, 60nál 1500-at forog 4.-ben. 100-nál 5.ben 2000 körül van a fordulat = csendes. Ja és nem kell forgatni hogy haladjunk. :) Ami hibát előjöttek: Generátor szénkefe elkopott, de lusta voltam szétzedni és inkább vettem egy szinte új bontott generátort 8 ezerért. A kormányműből folyt az olaj, de azért mert az előző tulaj rossz olajat tett a szervóba. Egy jó állapotú kormánymű 10 ezresbe fájt. Mást nem kért 20000km alatt. A vezérléscsere mindennel megvolt 15 ezresből. Szóval szerintem könnyen fenntartható autó, de megfelelő komfortot is ad mellé. Az enyémben van ABS, szervó, klíma, elektromos ablakok, légzsákok, elektromos tolótető, board computer, elektromos antenna stb...


Szóval ha nem rohad akkor bátran! :)

2015. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!