Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1993-as évjáratú 1.3-as...

1993-as évjáratú 1.3-as Suzuki Swift Gl-ben miért nincs műszerfal világításom?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy ez gyárilag nincs beszerelve vagy pedig az előző tulaj kikötötte/elromlott? A totál műszerfal illetve a fűtés szabályzó panel egyetlen eleme sem világít. Gyakorlatilag ha sötétben ülök az autóban semmi nem világít vissza ami nem lenne rossz ha azért lenne. A visszajelző lámpák mint pl.: távolsági fényszóró, engine check.... azok működnek.

2015. nov. 3. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
zárlat vagy vezeték szakadás lehet valahol, a műszerfal világítás a lámpával van kapcsolatban, hisz akkor világít, ha minimum a helyzetjelzőt felkapcsolod, legalábbis az enyémben így van
2015. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És a tiéd az milyen évjáratú, milyen autó? Mert arra is gondolok, hogy esetleg gyárilag nem szereltek az enyémbe?!
2015. nov. 3. 18:24
 3/5 anonim ***** válasza:
régi punto
2015. nov. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy van benne gyárilag. Helyzetjelződ világít elöl és hátul is? Ha igen, akkor lehet, hogy az előző tulaj csak jól elhanyagolta és kiégett belül az összes izzó. De biztos ami biztos nézd végig a biztiket ;)
2015. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93-as Swiftet van nekem is. Van benne műszerfal világítás. Az enyémben pont a héten lettek cserélve az izzók, mert nekem se világított már.
2015. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!