Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autót...

Mennyibe kerül egy autót behozni külföldről?

Figyelt kérdés
az autó árán kívül miket kell fizetni? azt tudom hogy kell reg. adót és forgalomba helyezést. ezeken kívül még kell valamit? ha igen mit? és mennyi egy forgalomba helyezés
2015. nov. 4. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen nehogy leírd,hogy mégis milyen autóról lenne szó,mert úgy esetleg érdemi választ is tudnánk adni!Nem,te csak kérdezgess itt bele vakon a nagyvilágba,csak úgy általában,aztán sértődj meg az olyan válaszokon mint ez és pontozd le!!!!

Arról nem is beszélve,hogy kismillió ilyen jellegű kalkulátor van a neten,ahol utána tudnál nézni......csak hát ez sajnos sokak képességét meghaladja....

2015. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nissan 200SX-ről lenne szó, olyan 2000-2600€ körülieket néztem. És amúgymeg néztem olyan kalkulátort is, de olyat nem találtam ami mindent beleszámol
2015. nov. 5. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!