Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik autó a...

Szerintetek melyik autó a jobb egy Audi vagy egy BMW? Melyik kényelmesebb melyik gyorsabb strapabírób és alacsonyabb fogyasztású autó melyik a jobb teljesítmény illetve kényelem szempontjából?

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100 féle Audi van, és 100 féle BMW...
2015. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az Audi a jobb. Azért egy A8L 6.0 W12 az mégiscsak autó. A BMW 316i ehhez képest olyan, mint egy Trabant xDDDDDD
2015. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek nem autók, hanem autó márkák.

és nyilván típustól függ mindig, hogy melyik a jobb...


meg kinek mi a kényelmes.

2015. nov. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ennyire unatkozol? nem tudod melyik képét tedd fel az ágyad fölé?
2015. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:

Igazad van, a megfontolt vásárló csak így tud tájékozódni.

Gondolom most éppen ott ácsorogsz a két autószalon között félúton, kezedben a közel 20 millióval, és várod a véleményeket. Remélhetőleg 100%-ig pontos infókat kapsz, és azok ismeretében tökéletes döntést hozol.

Jó vásárlást! :D

2015. nov. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 petizacc ***** válasza:
Ne feledjük, hogy nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek!
2015. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akik majd jól megsértődnek a válaszokon,mert senki nem képes nekik értelmes választ adni......
2015. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik Audi és melyik BMW? Melyik motorral? Melyik ülés és melyik futómű változattal?
2015. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Múltkor 6 lottót megnyertem honnan tudtad hogy épp az autószalonba igyekszek úgy láttom itt jósok is vannak a köcsögök mellett akik nem tudnak normális választ adni és ezt is megjósolni hogy ezt leírtam. Lehetne az oldal címe Gyakori kérdés hülyéknek és jósoknak. Vagy ez az astro só
2015. nov. 12. 08:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondtam,hogy jön majd a sértődés!!

Egyébként javítanám amjt írtál,ugyanis sokkal találóbb név lenne az oldalnak ha úgy hívnák,hogy:Idióta értelme nincs kérdések barmoktól,akik még ráadásul komoly választ is várnak a hülyeségre!!

2015. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!