Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most vennék egy teljesen...

Most vennék egy teljesen felújított babettát 81-es évjáratú. De el bír? 100-110 kg között vagyok. Meg tapasztalatokat is szívesen meg hallgatok!

Figyelt kérdés

2015. nov. 5. 17:45
 1/3 joco5582 ***** válasza:

Elbír, de megfontolnám a vásárlást. Az én szememben még egy Dongósított kerékpár is nagyobb használati értékkel rendelkezik mint egy Babetta. Néhány érv:

-Végsebesség nem sok lesz.

-Fizetni viszont biztosítást ezt azt kell

-Nem bírja az intenzív használatot

Ha motorra vágysz szerintem egy robogó\kisebb váltós motor sokkal jobb. Azokkal legalább az 50-60-as utazó sebesség is tartható, plusz jobban is pakolható\terhelhető.


Pont a héten néztem egy Dongósított kerékpárt, és nem mondom, hogy nem volt fura, de 25-30km\h órát lazán ment, miközben, akkor állhatsz át "kézi" üzemre amikor akarsz. :)

Remélem segít

2015. nov. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kicsit megfeledkeztem erről a kiírásomról :D És hát megvettem a kicsikémet. Köszi a választ! :)

Ezt az intenzív használatot hogy érted? minden nap használom még sajnos jogsi nélkül dűlőben napi 30-45 percet megyek vele :D gyorsulás az... az mint egy 100 kg-os emberke alatt :D De tekerve úgy gyorsul mint egy rakéta :P Még annyi kérdésem lenne hogy mi az isten kopog? Meg többször kell betekerni hogy normálisan beinduljon... Első tekerésre lefullad másodszor is megtekerem fullad harmadjára beindul de akkor se az igazi + kopog... Még annyi kérdésem lenne hogy a kerék (felni) is króm? Mert ha jól tudom a kipufogó az króm. De lehet hogy rosszul tudom.

2015. nov. 23. 19:57
 3/3 joco5582 ***** válasza:

Szia,

Gratulálok, egészséggel használd el. Vissza a kérdésre, a kopogás sok minden lehet. Például egy lelazult csavar, főtengely\csapágy lógás. Nincs esetleg egy videód?

Arról hátha sikerülne fülre felismerni.


Az indítási gondokat szerintem könnyebb lesz megoldani. Első körben tudnád ellenőrizni, hogy a karburátor helyesen csatlakozik-e a hengerre. Pl. A csavar nincs lelazulva. Aztán a légszűrő gumiharang, csatlakozás jó-e. Ha lehet a légszűrőt is tisztítsd. Aztán kapjon egy új gyertyát. Ne drótkefézett ilyen olyat! :)

2015. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!