Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnire teli gumi?

Alufelnire teli gumi?

Figyelt kérdés
Hétvégente van csak hasznalva a kocsi tehat havi max 300 km
2015. nov. 9. 09:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy szabad e alufelnit használni télen? Persze hogy szabad, sőt. Ez egy elavult régi dogma, hogy télen csak acélfelnit szabad használni.
2015. nov. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a kerdes hogy tenyleg szét cseszi e a so az alufelnit
2015. nov. 9. 10:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 10 éve járok alufelnin. Egy sokmilliós kocsi felnije nem tudom milyen lenne, az Ignisemen (tudom, ez nem autó) nem látok változást. Igaz, errefelé nem volt ez alatt olyan tél, hogy nagyon sóztak volna.
2015. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tomcatters ***** válasza:
En is mar 10 eve alufelnivel jarok , annyi h picit nehol befeketedett mintha peneszes lenne a belseő fala ,amugy semmi problema nincs vele :)
2015. nov. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudtommal a sózás kezdi ki, de az utóbbi években nem nagyon van tél.
2015. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor lehet hogy felrakatom arra az elozo gazdája mar ugy is megpatkazta😃
2015. nov. 9. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a vicces hogy mindenki mondja hogy az alufelnit nem szabad használni, mert szétmegy meg ilyenek. Errefel mindenkinek van (nekem is) 10+ éves hibátlan alufelnije, amit télen-nyáron használ. Míg például apámnak az autóján a 6 éves acélfelni full rozsda már. Az 100x veszélyesebb, és hogy milyen csúnya, arról ne is beszéljünk.
2015. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem a sózástól félnék, hanem hogy egy behavazott utcán nem veszem észre a kátyúkat, vagy esetleg nekicsúsznék a hótól nem látható padkának. De mondjuk ezek is nagyrészt kiküszöbölhetőek egy ballonosabb, magasabb oldalfalú gumival.
2015. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak gyári fényezésű( festésű) alufelnit és peremvédős gumit( évszaktól függetlenül) használj télen a megtett távtól függetlenül mert a lecsiszolt és "még" a házilag profin festett felnit is képes kimarni a só ész nélkül,úgy hogy nem tudni hogy sóznak-e vagy milyen anyaggal borítják be az utakat,amivel károsodnának a keréktárcsák.
2015. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!