Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 306 probléma?

Lajtai László kérdése:

Peugeot 306 probléma?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek.

Problémám akadt Peugeot 306 autómmal, és ebben kérnék tanácsot. Az autó 1995 1.4 benzines 5 ajtós.

Tegnap mikor városban mentem furán kezdett viselkedni. Mikor gázt adtam nem történt semmi reakció aztán hirtelen megindult, ezt csinálta egy pár kiló méteren keresztöl majd le álltam.

Később mikor indultam haza kb 5 km re lakom. Már sokkal rosszabb volt 1 es aztán 2 es de lassult hiába adtam gázt, mikor ki vettem kettesből és megint be raktam kicsit megindult majd megint lassul. Így tudtam csak haza menni. A végére fura hangja is volt, ilyen súrlódó.

Vajon mi lehet a gond? Én váltóra vagy kuplungra tippelek, de nem értek hozzá.

Előre is köszönöm Tisztelettel.


2015. nov. 11. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívj valakit aki ért hozzá...így leírva nemlehet megálapítani semmit...kismillio oka lehet...
2015. nov. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor t ***** válasza:
Szia. Le írásod alapján Hidraulikus kuplung problémára gyanakodnék.
2015. nov. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha az akkor az a kisebbik rossz, azt hiszem.
2015. nov. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!