Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt egyterűt...

Ernestoelpuro kérdése:

Milyen használt egyterűt vegyek 4 millióig?

Figyelt kérdés
Szeretném lecserélni az autómat nagyobbra, de nem tudom milyet lenne érdemes: Évi 50-70 ezer km-t megyek, 80%-ban hosszú távon, 5 évre tervezek autót venni (tehát kb 300 ezer km-t kéne lefutnia nálam), olcsón legyen fenntartható, jól fogyasszon, legyen megbízható, legyen 500-600 literes csomagtartója, de ne legyen egy furgon, és legyen jól vezethető, legyen elérhető belőle jó felszereltségű kiadás (tempomat, ülésfűtés, tolatóradar...). Eddig ezek kerültek a látóterembe: Opel Zafira Tourer, Volkswagen Touran, Ford S-Max. Sajnos minden ismerősöm keze saját maga felé hajlik (mindenki a saját preferált márkájából ajánlgat...) Kicsit objektívebb rálátás kéne... A keret 3-4 millió körül lenne, max 5 éves autók jöhetnek szóba nálam. Ki-mit ajánlana (típus/motor...)?

2015. nov. 13. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha négy millád van akkor felesleges használtat nézegetni.

[link]

Ezt nézd át , szerintem megéri az árát . Csak kicsit kell pótolni. Mégis csak ÚJ !!!

2015. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nemes Zoltán válasza:

[link]



hasznaltauto.hu

2015. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nemes Zoltán:

A hahu használatával nincs gondom, magam is tudom konfigurálni, gyakorlati tapasztalatokat viszont nagyra értékelem :)

2015. nov. 13. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvasgass: [link]


Vw Sharan, Vw T5 vagy Vw Touran szerintem jó választás lehet.


A márkák megítélése szubjektív, ez sose lesz objektív. :) Én Fordról, a Reanultról és az Opelről nem hallottam jókat, így azt nem vennék. Igazából motorikusan a japán autók a nyerők, de abból nem nagyon tudok egyterűt mondani. Esetleg még ott a Seat Altea vagy a Skoda Roomster.

2015. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#1: Peugeot se vennék, elektronikusan azok nem a legjobbak.
2015. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!