Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Webasto állófűtést szeretnék...

Webasto állófűtést szeretnék sima benzines autómba. Kb. mekkora költséggel számoljak?

Figyelt kérdés
2015. nov. 14. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt érdeklődhetsz.

2015. nov. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez ugyan Eber, de a Webasto is hasonló árban van:


[link]


Plusz beszerelés, esetleg programkapcsoló, távirányító, meg hasonló nyalánkságok. 200-250-be talán megállna.

2015. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Asszem egyelőre marad a kaparás meg didergés...
2015. nov. 14. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kertes házban laksz, beleteszel egy ventilátoros hősugárzót meg egy időkapcsolót és 5e Ft-ból reggelente meleg autóba ülsz :)
2015. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
...vagy akkor már kulturáltabb és a motornak is jobb, egy elektromos állófűtés. Az megvan néhány tízezer forintból is ugyan azt a funkciót látja el mint a benzines. Csak kell hozzá egy konnektor.
2015. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen kocsi?

Enyemhez egy bontott szett 40-60 korul es ha masnak epitenem be kb. 20at kernek.

Ha gyari nem volt a tiedbe akkor is erdemes nezni valami univerzalis bontottat csak akkor a beepites lehet dragabb meg kell kiegeszito szivattyu,stb. Nekem alapbol elektromos szivattyu keringeti ha allofutes nelkuli verziot rendelt hans 30eve a bmw szalonban :-)

2015. nov. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1.6-os Astra. Lakótelepi parkoló, nincs konnektor közelben:(
2015. nov. 15. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem felejtsd el!

Nekem is Astrám van, csak dízel. Utánanéztem már hogy a gyári gázolajos állófűtés mennyi lenne hozzá. Hát egy laza fél milla és ez csak az anyagár!

Bontottat, univerzálisat nem tudom, olyat nem néztem, de nem lennék meglepve ha hat számjegy alatti összegből az se jönne ki.

2015. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!