Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol található a ford focus I...

Hol található a ford focus I biztosíték tábláján a műszerfal világítás illetve a hátsó szélvédő fűtő szál biztosíték?

Figyelt kérdés
a gondom az lenne hogy a hátsó szélvédő fűtőszála ha bekacsolom a kormány keréknél hallok egy kattanást és amit benyomtam gombot zölden világít. elvittem szerelőhöz csinált vele valamit de ugyan úgy kattan ha bekapcsolom, de most már narancssárgán világit a gomb. a műszerfal világítással annyi lenne, hogy ami meg világítaná a fordulatszám mérőt és a hűtő víz mutatót azok nem világítanak.

2015. nov. 14. 15:44
 1/1 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem a műszeregysèg világítása nincs így szétbontva. Inkább izzócserére tippelnék.


A hátsó fűtőszál világításához pedig ott kell legyen a rajz a biztosítéktábla mellett vagy a fedelén. Vagy rajz vagy írás lesz ott, megtalálod.


A gombmegvilágítás színének jelentését nem tudom, viszont a kattanás gondolom a relé. A biztosíték a relé előtt kell legyen, tehát ha a visszajelző világít a gombon, a relé pedig kattan, akkor nem hinném hogy biztosítékhibás.

Inkább relé, vezeték, csatlakozó.

2015. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!