Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1000 köbcentis Fiat uno-ba...

1000 köbcentis Fiat uno-ba miért nem működi a fűtés?

Figyelt kérdés
1000ez benzines injektoros 5 ajtós Uno-rol van szó. Ablakra lábra fúja a meleget viszont a műszer falon lévő rácsokon hideget fúj holott fűtésre van kapcsolva. Mi lehet rá a meg oldás Azon kívül hogy méretre vágott szivaccsal tömködöm ki? :)
2015. nov. 14. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán szétesett belül a levegőt terelő mechanizmus. Kicsit macerás lebontani és vissza de 90% hogy ez a gond.
2015. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek teljesen igaza van, sajnos az Unoknál gyakori betegségez. Én is jártam hasonlóan, én először a termosztátra gyanakodtam, de akkor más baja is lett volna és persze nálam működött az ablakfűtés meg a lábamnál is ugyanúgy jött a meleg. Én sokáig googleztam mire találtam több olyan fórumot ahol ezt alaposan kivesézték. Persze én az ablakfűtést használtam csak addig mert szerelőhöz nem nagyon viszem az autót ha nem feltétlen szükséges én amit lehet magam oldok meg. Én is olvastam róla hogy igen macerás szétkapni az egészet, összerakni azt a lópikulát ha arról van szó rendelni hozzá alkatrészt amire 1-2 napot várni kell, aztán ha az megvan akkor mindent visszaszerelni és reménykedni abba hogy minden stimmeljen. Én elvittem szerelőhöz mondták hogy ha csak ez a baj nekik sem lesz sokkal gyorsabb csak tudják pontosan mit kell csinálni és ezzel nem megy rá nekik plusz óra, így nekem kb 2 óra alatt megcsinálták meg ki is takarították a rendszert ha már ott voltak, 10 ezer forintot hagytam náluk ezért.
2015. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, van egy szerelő ismerősöm aki szokott maszekolni is. Vele konzultálok mielőtt elkezdeném szétkapni vagy rá bíznám a dolgot.
2015. nov. 15. 13:08
 4/5 anonim ***** válasza:
szedd szét és kiderül, nem ismerem az unot, de nehéz elképzelni, hogy ne legyenek zárhatóak a műszerfali légbefúvók, nekem a puntoban legalábbis 4 van a műszerfalon, mind a 4-et zárva tartom, mert idegesít ha rám fúj...
2015. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem zárnak pont ez a probléma. Lehet csak ennyi a baja.
2015. nov. 20. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!