Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUtókarosszérialakatos képzés...

AUtókarosszérialakatos képzés csak 2-3 éves OKJ-n van, vagy van ilyen 4-6 hónapos is?

Figyelt kérdés

Hello


Végeztem elektro műszerészen ,de továbbvinném a történetet,de nincs kedvem 2 éves OKj-ra ismét.


2015. nov. 15. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkaügyi központba szoktak indítani 90 napos gyorstalpalókat. Vagy mész estire fizetősre.


Én pár éve az autóvillamosságit fizetősön tanultam ki, igaz 5 hónapom ment rá mert csak heti 2x5 órás oktatásra jártam be, gyakorlatra meg csak papíron a jelen munkahelyemen leigazolták azt is és ennyi. Ha van pénzed mindent lehet OKJ-n meg úgy is arra mennek rá hogy átcsússzál a vizsgán, leadják az anyagot hogy mit kell tudnod vizsgán és ennyi. Megtanulni nem az iskolában fogd állítom neked hanem majd bent a műhelybe szépen. Arra keress egy munkahelyet hogy tanulóként szeretnél dolgozni megfogod tanulni hidd el.

2015. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A papír kell csak,mivel szabadidőmben szívesen törődtem ezzel is ,és megy annyira jól ,mint az elektronika.

Csak a papír kell...

2015. nov. 15. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem való neked a szakma, ha nem vagy hajlandó még az alapok megtanulására sem időt szánni.
2015. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos én ezt cirka 1,5 éve tanulom az elektro műszerész mellett magamtól,mivel nagyon szimpatikus szakma,viszont a papírra mennék ,persze van még mit tanulnom,de az a .... papír sajna manapság sokaknál ahogy néztem fontosabb ,mimt sokszor maga a tudás,mert a minimum,az áthasaltál a léc alatt szintet is elfogadják ,ha van papír.
2015. nov. 15. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!