Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti már találkozhatok olyannal,...

Ti már találkozhatok olyannal, aki a biztonsági övet használókat lenézi, illetve különböző sértő szavakat intéz felé meg piszkálódik végtelenül?

Figyelt kérdés
19 éves korom óta vezetek kocsit és a napokban történt velem, hogy egynémelyik hú de erőske nagymenő nekiáll pampogni egy stop táblánál, hogy (finoman fogalmazva, hogy be sértsek szabályt) igencsak égő, hogy bekapcsolom az övet, illetve mint írtam nekiállt sértegetni is. Viszont követni is kezdett és már annira untam, hogy inkább fizetek gyorshajtási bírságot, de nem juttatom kórházba törött csontokkal, hogy aztán mehessek a börtönbe. Az efféle agyatlanokhoz legközelebb rendőrt hívjak zaklatásért vagy valaki mást?
2015. nov. 15. 17:50
1 2
 1/13 Beviz Elek ***** válasza:

Szép, összeszedett kérdés.


Nem kell rendőrt hívni. Elmész a dolgodra és kész. Megunja hamar, ne aggódj.


19 éves éves korod ta vezetsz? Most mennyi vagy, 20? Sokat nem segített ez az infó a lehetséges tapasztalatod megtippelésében.


Soha senkit nem cikizek ilyen dolgok miatt, magánügy, de tényleg vicces mikor a jólbelátható puszta közepén 2x is megállnak egy tábla miatt, illetve mikor bekapcsolja az övet hogy kiálljon az udvarról.

Magánügy, általában az ilyenek tartanak fel mindenkit, gyorsan megelőzöm és otthagyom :)

2015. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj, én nem is mentem volna gyorsabban, jobb ha lehagy, mintha idegesít. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Na meg ha valaki azzal jön, hogy ciki a biztonsági öv azt alapból kiröhögöm.
2015. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát te elég pancser lehetsz. Az ilyeneken húzom fel magam állandóan, Debrecen tele van a fajtáddal.
2015. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha összefutnék azzal a ...-al megint, otthagyom akkor szó nélkül. Első: most 25 éves vagyok.
2015. nov. 15. 18:03
 5/13 A kérdező kommentje:
3-as: Kifejtenéd bővebben a mondandód lényegét? Nem vagyok ideges, csak tudni jó lenne.
2015. nov. 15. 18:04
 6/13 anonim ***** válasza:
elég furán írsz, biztos nő vagy, a férfiak valamiért jobban belekötnek, ha egy nő csinál hülyeséget az úton.
2015. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a problémád. A biztonsági öv használata kötelező úgy hogy te voltál a szabályos. Ne hagyd magad szabálysértésbe hajszolni.
2015. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén ennek a kérdésnek mi értelme van?!Mert az egész nem szól igazából semmiről!!Olyan lényegtelen dolgok vannak benne leírva és olyan összefüggéstelenül,hogy az hihetetlen.........
2015. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
6. válaszoló: Nem vagyok lány. Felteszem azért hittél annak, mert nem áll a mondataim fele káromkodásból és egyéb úgymond nagyfiús szövegből, aminek tartalma az erőszakos hangnem.
2015. nov. 15. 20:00
 10/13 egySanyi ***** válasza:
Készülnek már a fix kamerák, lesz itt még kapkodás ezerrel a biztonsági öv után.
2015. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!