Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftben hol található...

Suzuki Swiftben hol található a központizár vezérlőmodulja?

Figyelt kérdés
Ki szeretném cserélni távirányítósra,de nem tudom hol keressem a vezérmodult.
2015. nov. 15. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni.
2015. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jobb hátul van a vezérlő, a műanyag burkolatok eltávolítása után látható. Célszerű azonban érintetlenül hagyni, mivel utána már nem fog működni a centrál a kulccsal, csak távirányítóval. A bal első ajtónál kell a vezérlőszálakat megkeresni, erre kell rákötni a távirányítós modult. Így működni fog kulccsal illetve távirányítóval is a nyitás-zárás. A központi motorja öt vezetékes a bal első ajtónál, ebből kettő a pozitív és negatív, kettő a zárás-nyitás vezetéke, egy pedig a föld. A földet a zárás vagy a nyitás vezetékére kötve működik a centrál. Az előkészítés félig megvan, várom, hogy megjöjjön a megrendelt távirányítós vezérlő, bekötés után én is okosabb leszek.
2015. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap megjött a vezérlő, az irányjelzők bekötése, csomagtér nyitó motor szerelése, áram a vezérlőnek, szóval amiket előre tudtam, megcsináltam. Nem volt sok időm tegnap, így csak gyorsan összedugtam mindent, de a lényeg látszik, tökéletesen működik. Nyit-zár távirányítóval és kulccsal is, a megfelelő gombbal a csomagtér is nyílik. A régi vezérlő maradt érintetlenül a helyén, mint ahogy írtam, a bal első ajtónál kötöttem rá a gyári vezérlő megfelelő szálaira a távirányítós vezérlőt.
2015. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!