Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet normális autót venni...

Bariii kérdése:

Lehet normális autót venni 250000-ért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Autót szeretnék venni, de sajnos csóróság van. Össze tudnék szerezni ~250.000ft-ot autóra. Néztem 3 as golfokat, 1.4 benzinben. Nekem mindegy, hogy milyen az autó, nem hiányzik hogy fütyüljön, az sem hogy kormoljon. Ezeket mind lesz*rom, ezeket meghagyom a 15 éveseknek.

Nekem annyi a lényeg, hogy el tudjak vele menni A-ból B be, legyen rajta vonóhorog, ne rohadjon, ne legyen törött és ne legyen benne 3-400.000km.

Használtautón vannak GOLF III 1.4 cl-ek, már 180.000 Ft ért és 260 nál már a TD-k kezdődnek. Na szóval a kérdésem mégegyszer: Lehet kapni olyan golf3 1.4-et ami nem esik szét alattam és megbízható? Légyszíves olyanokat, hogy "sztem még gyűjtögess egy kicsit és vegyél mást" hagyjátok, mert már megőrülök jármű nélkül és örlüök ha ennyit össze tudok szedni. :)

Köszönöm, hogy elolvastad és várom válaszaitok!! :)

Ui.: bocsi a regényért.



2015. nov. 15. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha ennyire kis pénzből kell autó akkor inkább swiftet nézzél
2015. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Légyszíves olyanokat, hogy "sztem még gyűjtögess egy kicsit és vegyél mást" hagyjátok, mert már megőrülök jármű nélkül és örlüök ha ennyit össze tudok szedni. :) " - akkor mit írjunk?

Hajrá!

Megvenni a legkönnyebb :-)

"Nekem mindegy, hogy milyen az autó, nem hiányzik hogy fütyüljön, az sem hogy kormoljon. Ezeket mind lesz*rom, ezeket meghagyom a 15 éveseknek." - pedig jobb esetben ennyiért fütyül, kormol, de legalább elindul, s egyik sem megbízható...

Még egyszer Hajrá!

"Nekem annyi a lényeg, hogy el tudjak vele menni A-ból B be, legyen rajta vonóhorog, ne rohadjon, ne legyen törött és ne legyen benne 3-400.000km."

Hajrá, Hajrá, Hajrá!


A használt autó vásárlás mindig lutri, még a magasabb árkategóriás autóknál is csúnyán mellé lehet nyúlni, az ilyen 200ezres autóknál meg csak annyi lehet az elvárásod, hogy működjön, és legyen rá még egy év műszaki.

Lehet találni használható darabokat, de ha neked feltétlenül Golf III, százezreket költhetsz az ide-oda utazgatásra, vagy megveheted az első utadba esőt, állapottól függetlenül... vagy azt mondod, ennyi pénzem van, és veszek egy autót, mindegy milyen, csak vállalható állapotban legyen.

2015. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
250ért teljesen kizárt, hogy használható Golfot vegyél. 250ért inkább Daewoo Tico, Maruti, Swift, Lada 2105-2107-Samara, Renault Clio 1.2 RN, Ford Fiesta, Opel Corsa A, Skoda Favorit,
2015. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja annyi még, hogy átírásra és első szervizre mennyit számoltál?
2015. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
swift, F astra, B corsa, simán veszel olyat 200 körül, ami még évekig bírja, persze tökéletes egyik sem lesz, de főleg a rozsdára kell figyelned, minden más ezekhez bontottan vagy utángyártottan fillérekből megvehető...
2015. nov. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

- Ja annyi még, hogy átírásra és első szervizre mennyit számoltál?

- Gondolom, amennyi a 250ezerből megmarad...

Ott van a kérdésben: "Össze tudnék szerezni ~250.000ft-ot autóra... örlüök ha ennyit össze tudok szedni. :) "

2015. nov. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"ne rohadjon, ne legyen törött és ne legyen benne 3-400.000km. "


Pedig ennyi pénzért mind3 meglesz :(

2015. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
igen RC Car nak hívják
2015. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

ne legyenek ostoba elvárásaid...


"ne rohadjon, ne legyen törött és ne legyen benne 3-400.000km."


- annyi lesz benne, vagy több, függetlenül attól mennyit mutat az óra...


- rohadót ne vegyél meg, az a legdrágább bajuk ezeknek, minden más viszonylag olcsón javítható


- miért baj, ha megtörték de rendesen kijavították? tudod miért lehet probléma, ha megtörték, vagy ezt neked csak az agyadba tuszkolták, hogy ha törött akkor az már szar?

2015. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én nem rég 320 ezer ft-ért vettem egy 16 éves jó műszaki állapotú Swiftet, utána 60 volt az átírás meg egyéb ,,papírköltségek", 40-et költöttem arra, hogy a szerelő átnézte, kicsérelte a vezérlést, olajat, szűrőket persze ebből 10 lejön arra, hogy vettem rá ködlámpákat, tolató csipogót meg rádióhoz cuccokat, hogy betudja tenni a meglévőt. Utána 22 ezret ráköltöttem 2 db új téli gumira a szereléssel együtt.


Jelenleg 440-nél tartok és még hátra van egy alvázvédelem + hátsó kipufogó dob csere. Ez is kb. olyan 40 lesz még.


Mindez egy jó műszaki állapotú kocsinál, ha Te veszel egy 250 ezres kocsit annak biztos utána meglesznek ezek a költségei legalább, ha Te Neked épp a kocsira van pénzed, számolj arra, hogy akkor nem sokkal leszel előrébb, mert az egy jó darabig csak a ház előtt fog állni.

2015. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!